Як подовжити заряд батареї телефону: рекомендації від Держспецзв’язку

Як подовжити заряд батареї телефону: рекомендації від Держспецзв’язку

Як подовжити заряд батареї телефону / фото: pixabay.com

Російська Федерація не вміє професійно воювати, тому все частіше вдається до стандартного для неї методу – тероризму. Завдані 10 жовтня удари по Україні демонструють те, наскільки потрібно бути готовими до того, що в будь-який момент може бути відключена електроенергія. Держспецзв’язк дав кілька рекомендацій щодо того, як можна довше зберегти заряд мобільного телефону, якщо зникло світло.

Про це повідомляють Новини Планети.

Найкращий варіант — відключити смартфон до того моменту, коли він може знадобитися. Не у всіх ситуаціях це можливо, тому можна додатково виконати наступні прості дії.

  • Відразу ж варто включити режим енергозбереження. У такому випадку будуть негайно закриті всі фонові додатки, які можуть швидко розрядити мобільний телефон.
  • Обов’язково потрібно відключити абсолютно всі функції, які не є обов’язковими. Це може бути Bluetooth, NFC, GPS.
  • Бажано без гострої потреби не заходити в соціальні мережі і якомога рідше включати екран.
  • Додатково буде потрібно зменшити частоту оновлення, встановити нічний режим для затемнення інтерфейсу, вимкнути автоповорот, зменшити до мінімуму яскравість.
  • Можна видалити всі непотрібні програми, які можуть дуже сильно розряджати телефон.
  • Фахівці рекомендують відключити автозавантаження, синхронізацію додатків, автооновлення
  • Працювати повинні виключно ті додатки, від яких може залежати життя. До їх числа відносять месенджер, додаток «Повітряна тривога» і дзвінки.

У тому випадку, якщо ситуація занадто критична, необхідно скористатися режимом екстреної економії енергії або ж перевести телефон в режим польоту.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.