Чи потрібно перезавантажувати телефон, і як часто це робити – поради

Чи потрібно перезавантажувати телефон, і як часто це робити – поради

Як часто потрібно перезавантажувати смартфон / фото: freepik.com

Власники смартфонів неодноразово стикалися з тим, що в якийсь момент пристрій починав набагато гірше працювати. Відбувається це як зі старими моделями, так і з новими мобільними телефонами. Перше, що потрібно зробити, якщо з пристрій почав “гальмувати” – це перезавантажити його.

Про це повідомляють Новини Планети.

При цьому спеціалісти говорять про те, що якщо смартфон перезавантажувати занадто часто, то це може стати причиною ще більш серйозних проблем. Саме тому дуже важливо знати про те, наскільки часто необхідно перезавантажувати телефон.

Коли мобільний телефон починає повільніше працювати, то в такому випадку потрібно починати виправляти помилку або ж і зовсім оновити систему. Як правило, смартфон перезапускається в автоматичному режимі. Також можна натиснути на кнопку на бічній панелі, а потім вибрати функцію «перезавантаження». Робити це потрібно правильно і дотримуватися при цьому певних вказівок.

Фахівці радять перезавантажувати смартфон не більше одного разу на тиждень. Ідеальним варіантом стане перезавантаження раз у два і більше тижнів. Внаслідок цього система перестане «гальмувати», телефон не буде перегріватися, вийде звільнити достатню кількість оперативної пам’яті. Крім того, енергомісткі програми не будуть далі працювати у фоновому режимі, що позитивно позначиться на швидкості виконання завдань.

Смартфон весь час може перебувати в режимі очікування або ж в режимі використання. Деякі користувачі не знають, що краще: вимкнути пристрій або перезавантажити. В принципі, ніякої особливої різниці немає, адже дані функції мають приблизно однаковий алгоритм дії. Точно така ж ситуація з планшетом. Його можна перезавантажувати буквально раз в кілька тижнів.

Якщо не перезавантажувати регулярно смартфон, то це може привести до численних проблем з батареєю. Пристрій починає “глючити” і повільно працювати, а в пам’яті почне зберігатися занадто багато зайвої інформації.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.