Що буде, якщо заряджати телефон не рідною зарядкою

Що буде, якщо заряджати телефон не рідною зарядкою

Телефон на зарядці / фото: freepik.com

Заряджаєте телефон нерідним зарядним пристроєм? Виявляється, що це дуже поширена помилка, яка може привести до серйозної поломки смартфона.

Про це повідомляє SantePlus.

Раніше, коли мобільні телефони ще не були такими багатофункціональними, як зараз, у кожного бренду був свій роз’єм для зарядки та свій шнур. Не можна було взяти телефон Samsung і зарядити його зарядкою від LG або Nokia.

Сьогодні всі телефони з ОС Android заряджаються фактично через однакові шнури та блоки живлення. З одного боку — це дуже зручно, з іншого — небезпечно.

Вся річ у тому, що зарядні пристрої можуть відповідати різним стандартам напруги. Найчастіше можна зустріти моделі на 5 Вт (Samsung, Motorola, Asus).

Але ж є пристрої з іншими стандартами напруги. Якщо вони будуть сильно відрізнятися від тих, що на «рідних» зарядках, батарея смартфона може просто перестати працювати.

Якщо зарядка буде малопотужною, то термін служби батареї в рази зменшитися через те, що заряд буде проходити повільно й АКБ не отримає повною мірою енергію. Виходить що телефон завжди працює в пів сили.

Тому, щоб не було неприємних сюрпризів зі смартфонами, напруга чужої зарядки має як мінімум збігатися з рідною. Сила струму зарядного пристрою також повинна бути ідентичною тій, яка у смартфона.

Ще працівники сервісу рекомендують не використовувати неоригінальні кабелі. Так часто роблять власники iPhone. Не бажаючи переплачувати гроші за новий зарядний шнур або блок живлення. Немає ніякої гарантії в якості їх збірки й в тому, що заявлені характеристики відповідають реальним. Крім того, буде швидко зменшуватися ресурс АКБ (його перевіряють в налаштуваннях гаджета). Ці прості поради продовжать термін служби гаджета.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.