Встановлено приблизні координати затоплення крейсера «Москва»

Встановлено приблизні координати затоплення крейсера «Москва»

Крейсер “Москва” / фото: росЗМІ

Аналітики встановили приблизні координати того, де на дно пішов російський ракетний крейсер «Москва». Його вдалося підбити українським військам 14 квітня за допомогою ракетного комплексу “Нептун”.

Про це повідомляє Defense Express.

Приблизні координати судна – 44 ° 56 ‘N 31 ° 44’ E. Останки крейсера можна знайти на глибині приблизно 50-60 метрів. Дізнатися про місцезнаходження вдалося за рахунок того, що журналісти з власних джерел отримали додаткову інформацію. На відстані близько 75 кілометрів від мису Тарханкут зафіксували підвищену активність не лише рятувальних, а й водолазних кораблів, що належать Чорноморському флоту РФ. Це свідчить про те, що у цій області проводилася якась операція, про яку пообіцяли, що розкажуть трохи пізніше.

Також є інформація щодо того, що після попадання в крейсер ракетою його намагалися відбуксирувати до Севастополя, який на сьогоднішній день знаходиться під окупацією. Ці дані дозволяють припускати, що затонув корабель на глибині до 60 метрів, тому, щоб провести його подальше обстеження, потрібно залучати водолазів. У тому випадку, якби крейсер пішов на дно в якомусь іншому місці, то водолази не змогли б дістатися до нього, адже він був би на глибині 400-600 метрів.

За рахунок того, що глибина в місці затоплення корабля невелика, з дна моря можна підняти шматки судна, а також озброєння, особливо протикорабельні ракетні комплекси П-1000 «Вулкан». Деякі з цих ракет можуть мати ядерний заряд. Варто зазначити, що те, наскільки успішно буде проведено операцію, багато в чому залежить від того, як крейсер опустився на дно моря.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.