Володимир Зеленський озвучив план перемоги над Росією

Володимир Зеленський озвучив план перемоги над Росією

Володимир Зеленський / фото: 24 канал

Володимир Зеленський, президент України, розповів про те, що на сьогоднішній день збирається повернути ті території, які РФ окупувала після повномасштабного вторгнення в країну. Після цього розпочнуться переговори щодо того, який саме статус матимуть Крим та Донбас.

Про це повідомляє NOS.

«Україна не збирається здаватися чи йти на поступки. Воюватиме країна далі для того, щоб повернути захоплені Росією території. Україна точно переможе у війні, ось тільки якою буде ціна цієї перемоги. І ще питання часу. Я не впевнений, що вдасться лише військовим шляхом відновити цілісність країни. Якщо буде обрано такий варіант, то помруть сотні тисяч людей. Мені здається, що треба спочатку повернути ті землі, які були захоплені після 24 лютого. Після цього вже спробуємо піти шляхом дипломатії», – каже Володимир Зеленський.

Президент України впевнений у тому, що якщо війну буде виграно, то Кремль не матиме вибору і він погодиться розпочати переговори щодо статусу Криму та Донбасу. Він додав, що йому не байдуже, на відміну від Росії, що гинуть люди. Водночас Україна не збирається віддавати РФ жодного шматочка своєї землі. При цьому основною метою все ж таки залишається повернення миру в нашу державу.

Глава України додав, що на сьогоднішній день українські солдати зіштовхнулися із неймовірно серйозними проблемами на Донбасі. Російська армія робить все можливе, щоб оточити ЗСУ. Поки що це не виходить, але якщо найближчим часом не буде надано озброєння, що обіцяне західними партнерами, українські військові опиняться у смертельній пастці.

Звернув увагу Володимир Зеленський і на те, що на територіях, що знаходяться під окупацією ворога, Росія продовжує діяти за старою схемою, характерною для нацистів. РФ відключає людей від телебачення, інтернету, дозволяє дивитися тільки свої канали і таким чином веде справжнісіньку інформаційну війну. Далі вони піддають тортурам місцеву владу. В результаті вони або гинуть, або їх продовжують катувати на очах у місцевих, щоб ті не суперечили і виконували всі накази.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.