Вчені з’ясували, люди з якою групою крові живуть довше

Вчені з’ясували, люди з якою групою крові живуть довше

Люди з якою групою крові живуть довше / фото: pixabay

Японці намагаються якнайбільше дізнатися про різні групи крові. З їхньою допомогою вони складають гороскопи, влаштовуються працювати і навіть укладають шлюби. Крім того, вони займаються дослідженням того, з якою групою крові люди живуть довше і хворіють рідше.

Про це повідомляє Taishu.

Японські фахівці зазначають, що люди з A(II), B(III) та AB(IV) групами крові частіше хворіють на рак підшлункової залози, якщо порівнювати з типом 0(I). Подібні висновки було зроблено після проведення восьмирічного дослідження, у якому взяло участь 100 тисяч людей. Результати проведеного дослідження було підтверджено надалі додатковими опитуваннями, які вчені провели у Китаї, США, Італії.

Якщо говорити про інші хвороби, то ризик появи залежить від групи крові. Експерти зазначають, що така різниця у ймовірності виникнення захворювання склалася з кількох причин. Перша причина – наявність імунітету в людини. Друга – кожен окремий збудник віддає перевагу певному типу крові.

Прикладом може стати кишкова паличка, що провокує серйозне харчове отруєння. Вона складається з речовин, що належать до типу А. Саме тому організм людей з другою групою крові не зможе виробити необхідні антитіла, щоб інфекція не потрапила усередину. У зв’язку з цим, носії другої групи дуже схильні до різного роду харчових отруєнь. Найкращий імунітет вважається у людей з 1 групою крові.

Тип А стає причиною збільшення в 1,5 рази розвитку тромбозу, що провокує інфаркт міокарда та головного мозку. Найчастіше люди з 2 групою крові стикаються із цукровим діабетом, який також може спровокувати інфаркт.

Носії 3 групи розташувалися на другій позиції за силою свого імунітету, але в той же час існує досить багато збудників, які віддають перевагу типу В. Варто побоюватися хвороб легенів, наприклад, пневмонії. Також є більш високий ризик інфікування туберкульозом. Частина кишкових паличок та сальмонел становлять загрозу для 3 групи.

Після проведеного дослідження було встановлено, що люди з першою групою крові вважаються носіями найсильнішого імунітету і рідше інших стикаються з більшістю захворювань. Саме тому її почали називати “групою довголіття”. Водночас є невелика проблема. Люди з 1 групою крові найчастіше стикаються з виразкою шлунка.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.