В ГУР МО розповіли, скільки двійників у Путіна

В ГУР МО розповіли, скільки двійників у Путіна

Путін на параді 9 травня / фото: DW

Керівник розвідки України прокоментував використання Путіним двійників під час виступів на публіці. Буданов зазначив, що їх видає зріст, жести та форма мочок вух, про їхню унікальність відомо давно.

Про це повідомляє Daily Mail.

Керівник ГУР Буданов прокоментував наявність двійників у президента РФ. За його версією у диктатора щонайменше три свої «копії», які для максимальної схожості лягали під ніж пластичного хірурга.

За словами Буданова, розпочата повномасштабна війна Росією проти України не піддається логічному поясненню. У даному контексті керівник ГУР поставив питання, чи бере участь Путін у прийнятті ключових рішень, адже останнім часом на публіці все частіше почали помічати двійників диктатора.

Достовірно невідомо нічого про цих трьох осіб, які з’являються стабільно замість Путіна, як, власне, поки що невідома і точна кількість «копій». Відомо, що були хірургічні втручання для максимальної схожості. На думку Буданова, їх видає зріст, особливо на фотографіях і відео це можна простежити. А також жести, мова тіла та одне з найголовніших – це мочки вух. Як відомо, вони особливо унікальні в людей. Представник ГУР припустив, що, можливо, двійники використовуються для приховання факту втрати влади в Кремлі.

До цього «копії» диктатором використовувалися в окремих випадках, тепер частіше. Буданов не став коментувати питання, про те, куди міг зникнути президент РФ. Але, за його прогнозами, не вдасться уникнути змін після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну та провалу військової кампанії. Начальник військової розвідки України ще у жовтні стверджував, що диктатор почав використовувати на публічних заходах свої копії, тепер це почастішало.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.