Удар по Кримському мосту — чи є в України необхідна зброя

Удар по Кримському мосту — чи є в України необхідна зброя

Удар по Кримському мосту / фото: 24 канал

Для того, щоб можна було зруйнувати Кримський міст, ЗСУ знадобиться крилата ракета «Нептун» або протикорабельна ракета «Гарпун». В даному випадку важливу роль відіграє відстань, з якої проводитиметься постріл. Свою думку щодо цього розповів військовий експерт Олександр Коваленко.

Про це повідомляє FreeДом.

«Те, наскільки ефективно вдасться вразити Керченський міст, багато в чому залежить від відстані, на яку зможуть підійти ЗСУ для здійснення пострілу. Необхідно все ретельно розрахувати, щоб ворожа ППО не змогла збити нашу ракету, але при цьому вона успішно досягла б цілі», – говорить Коваленко.

Якщо зробити висновки зі сказаного військовим експертом, то найкраще руйнацію Кримського мосту проводити тоді, коли вдасться повністю звільнити від окупації не лише Запорізьку, а ще й Херсонську області. Ідеальними точками для завдання удару по Керченському мосту можна назвати Генічеськ, Мелітополь або Бердянськ.

Коваленко підкреслив ще й те, що ЗСУ розпочали активний контрнаступ на Півдні України. На сьогоднішній день було отримано інформацію щодо активного просування у багатьох населених пунктах. Українським військовим удалося повернути їх під контроль України.

Декілька слів експерт сказав щодо захисту Кримського мосту. Він розповів про те, чи вживали окупаційні війська якихось додаткових заходів. При цьому фахівець додав, що їхній захист не може вважатися максимально ефективним і доказом цього є успішне затоплення Москви.

«Окупанти використовують усі ті можливі сили, а також засоби, які допоможуть нібито захистити від завдання такого удару. Приміром, вони створили ешелоновану ППО, встановили баржі зі спеціальними пастками радіолокацій», – підкреслив Коваленко.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.