У Севастополі почали мобілізувати водіїв швидкої та трактористів

У Севастополі почали мобілізувати водіїв швидкої та трактористів

Мобілізація у Севастополі / фото: informator.ua

У Севастополі, який все ще перебуває під окупацією, «мобілізаційна компанія» з кожним днем стає все активнішою. Тепер повістки почали роздавати водіям швидкої та навіть трактористам. У розвідці України наголошують на тому, що на службу переважно призивають тих чоловіків, яким вже виповнилося понад 40 років. Цікавим є те, що РФ намагається якомога швидше «укомплектувати» особовий склад.

Про це повідомляє ГУР МО.

На території Криму мобілізація проходить в прискореному темпі. Також деякі вчинки викликають подив у кримчан. Наприклад, водії швидкої допомоги з 1-ї міської лікарні Севастополя несподівано отримали повістки. Не залишилися без уваги трактористи з підприємств “Золота Балка”, яке займається виробництвом вина. Їх усіх також забрали в армію.

Головне управління розвідки МО України розповіло про те, що у військовому містечку 810-ї бригади морської піхоти було розміщено приблизно 300 новобранців. Мобілізовані отримують там базову бойову підготовку.

Найбільше окупанти звертають увагу на підготовку тих солдатів, які будуть керувати БМП, БТР, РСЗВ «Град». Окремо проводиться підготовка саперних і снайперських підрозділів. На сьогодні частина “підготовлених” військових була вже відправлена на фронт в Херсонську і Донецьку області.

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров розповів про те, що Російська Федерація в примусовому порядку почала мобілізувати Кримське населення. Величезна кількість кримських татар намагається втекти в Україну для того, щоб не їхати на фронт і не ставати для країни-агресора «гарматним м’ясом».

Чубаров підкреслив те, що дуже складна ситуація зараз спостерігається в Казахстані. Туди виїхало дуже багато молодих кримських татар, адже вони не мають жодної можливості потрапити в Україну через проблеми з документами. Батьки цих молодих людей не стали їхати в Херсонську область, щоб зробити їм паспорти України, адже боялися, що почнуться переслідування з боку окупаційної влади. Тому Глава Меджлісу вважає, що варто негайно почати домовлятися з іншими країнами про те, щоб кримські татари отримали право на в’їзд.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.