У розвідці Британії пояснили, чому армія РФ зазнає великих втрат

У розвідці Британії пояснили, чому армія РФ зазнає великих втрат

Армія РФ зазнає великих втрат у війні / фото: Цензор.нет

Російська Федерація продовжує зазнавати величезних втрат у війні з Україною. Основною причиною цього є корупція, яка спостерігається на сьогоднішній день у російській армії.

Про це повідомляє розвідка Великої Британії.

У відомстві почали говорити про те, що протягом останніх двох тижнів на фронт в Україну було відправлено величезну кількість мобілізованих російських солдатів, які перебували у резерві. Вони мають надто погане спорядження, яке навіть гірше за те, що мали раніше відправлені війська.

У розвідці Великобританії вважають, що більшість резервістів повинні самостійно купувати собі бронежилети. В даному випадку йдеться про купівлю бронежилетів 6Б45, які мають видаватися державою в рамках програми індивідуального спорядження, яка отримала назву «Ратник».

Цей тип бронежилетів продається в інтернет-магазинах Росії приблизно за 40 тисяч рублів. Варто зазначити, що ще у квітні його вартість не перевищувала позначки 12 тисяч рублів, що становило близько 190 доларів США.

У 2020 році влада Російської Федерації стверджувала, що було закуплено для армії 300 тисяч комплектів бронежилетів. Їх мало вистачити для того, щоб повністю оснастити ті сили, які були відправлені воювати в Україну.

Американський Інститут вивчення війни раніше надавав інформацію щодо того, що російські військові мають дуже погане оснащення. У разі йшлося у тому, що солдати ЗС РФ немають навіть необхідної їм кількості засобів гігієни. Більшість мобілізованих після призову отримали у своє розпорядження радянську зброю та спорядження. Варто зазначити, що є проблеми ще й із підготовкою нових військових, адже особовий склад не може отримати навіть необхідного мінімуму перед тим, як вирушити на війну.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.