На кладовищі Севастополя поховано понад 30 тисяч російських військових

На кладовищі Севастополя поховано понад 30 тисяч російських військових

Оккупантов хоронят сотнями / фото: НВ

Військово-політичне командування Російської Федерації все ще говорить про те, що на війні з Україною загинуло тільки 6 тисяч солдатів. Одночасно з цим на тих територіях, що знаходяться під окупацією, продовжують масово ховати російських військових. Крім того, значно збільшилися в розмірі й ті кладовища, що знаходяться на території Росії.

Про це повідомляє  24 канал 

Російське керівництво робить все можливе для того, щоб приховати кількість втрат на фронті. Путін намагається розіграти таку картину, де нібито не було і занадто мало загиблих, але при цьому, щоб родичі не дізнавалися про те, що їхні сини та батьки вже не повернуться додому.

Російський народ перестав вірити в те, що їх армія зазнає величезних втрат. Одночасно з цим вони нормально реагують на те, що гинуть незнайомі для них люди. Звернути увагу варто на те, що якщо солдат буде похований на тимчасово окупованій території, то в такому випадку не відбувається порушення договору між урядом і населенням.

З самого початку повномасштабної війни між Росією та Україною солдати РФ разом з командирами намагаються не забирати тіла своїх товаришів, які загинули. У деяких місцях останки все ж забирали. У подібних ситуаціях померлих ховали в тих населених пунктах, що знаходилися поблизу з місцем бойових дій. Тільки в поодиноких випадках цинкові труни відправляли родичам і то, переважно, кудись в глибинку, щоб про це менше хто знав.

Убитих російських солдатів у лютому масово ховали в Курську, Гомелі та Бєлгороді. Після того, як окупантів вигнали з північної частини України, не було ніякої необхідності вивозити вбитих. Через деякий час всіх знищених ворогів на Сході почали активно ховати на території Луганська і Донецька.

На півдні України дуже багато російських солдатів поховано в Севастополі. Туди відвозили не тільки вбитих на полі бою, а й тих, хто помирав від поранень у кримських лікарнях.

Українські спецслужби надали інформацію щодо того, що за весь час війни в Севастополі поховали понад 30 тисяч російських солдатів. Сьогодні туди продовжують привозити нових “двохсотих”.

Генерали наказують не ідентифікувати загиблих. Варто зазначити, що зі Сходу, Запорізького та Херсонського напрямків практично не вивозили вбитих російських солдатів. Деяких поранених все ж везли до Криму, але медики практично нікого з них не змогли вилікувати. Після цього понівечені тіла відвозили до Севастополя кожної ночі, а там їх закопували навіть без вказівки імен.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.