У Пентагоні розповіли, скільки HIMARS знищила Росія

У Пентагоні розповіли, скільки HIMARS знищила Росія

HIMARS / фото: ВВС

Міністерство оборони РФ регулярно бреше про те, що російські солдати нищать в Україні американські ракетні установки HIMARS. Однак представники Пентагону заперечують цю інформацію — Міноборони США заявило, що армії РФ не вдалося знищити жодного HIMARS в Україні.

Про це повідомляє Оnline.ua із посиланням на Politico.

Москва не змогла знищити жодної з пускових установок HIMARS. Однак Україні все ще потрібна значна кількість артилерії для майбутнього бою, – заявили представники Пентагону.

Як відомо, глава Міністерства оборони Росії Сергій Шойгу дуже часто “знищує” HIMARS в Україні. Однак, як з’ясувалося, це відбувалося лише в його уяві.

Нагадаємо, 3 тижні тому український міністр оборони Олексій Резніков офіційно підтвердив, що команда Джо Байдена надала ЗСУ 4 додаткові системи HIMARS.

Що важливо розуміти, ці установки є дуже важливими для українських воїнів, оскільки дають можливість вражати склади й скупчення армії РФ, а також важливі логістичні сполучення на великій відстані.

Окрім того, Штати ухвалили рішення надати Україні 18 ракетних установок на довгострокову перспективу. Це означає, що ці HIMARS прибудуть не зараз, а впродовж наступних років.

Зокрема, ці 18 систем та боєприпаси до них Пентагон не вилучатиме зі своїх військових запасів, як робили це раніше. Їх спеціально закуплять у виробника, щоб відправити в Україну. Так Вашингтон вирішив інвестувати у майбутнє нашої держави, — йдеться в повідомленні.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.