Страх ядерного удару: як самостійно з ним впоратися

Страх ядерного удару: як самостійно з ним впоратися

Страх ядерного удару / фото: freepik.com

Українці сьогодні зіткнулися з тим, що може статися ядерний удар і тому вони живуть в постійному страху. Тривога і хвилювання негативно впливають на якість життя, хоча боятися чогось — це цілком нормально. Щоб впоратися з нападами паніки та тривоги, варто прислухатися до деяких простих порад.

Про це повідомляє Психологічна підтримка.

Напад паніки може виникнути раптово і тому необхідно знати, якими мають бути дії, щоб відразу ж розв’язати проблему.

Дихальна техніка

Необхідно зайняти зручне положення в тому місці, де ніхто не зможе потурбувати. Далі закриваються очі, вся увага зосереджена на диханні. Потрібно робити вдих на три рахунки, а потім на шість рахунків видих. Важливо пам’ятати, що саме дихання – це перше, що людина здатна почати контролювати, коли відчуває сильний страх.

Сенсорні відчуття

Потрібно одразу ж після того, як почався напад паніки, шукати, наприклад, предмети червоного кольору. Можна почати торкатися до речей, що мають різну структуру. Також експерти рекомендують, якщо є така можливість, понюхати каву або ж парфуми. Допомагає впоратися їжа з яскравим смаком. Все це дозволить швидко перемикнути увагу людини.

Різна діяльність

Варто включити цікавий фільм, почати займатися спортом або, наприклад, дістати картину і нарешті її закінчити. Важливо робити те, що приносить задоволення. Дана емоція не повинна ні в якому разі придушуватися.

У тому випадку якщо напади тривоги виникають тільки час від часу, потрібно усунути всі можливі джерела, які провокують проблему. Також в даній ситуації варто вести здоровий спосіб життя, не пити занадто багато напоїв з кофеїном. У всьому, що відбувається варто приділяти увагу тому, на що дійсно людина зможе вплинути.

Також дуже важливо вміти розпізнавати та контролювати власні емоції. Для того, щоб було простіше розуміти, які відчуття виникають в тій чи іншій ситуації, можна завести спеціальний щоденник і туди записувати все, що трапляється, і до виникнення яких емоцій це призводить.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.