Скільки потрібно ходити на день, щоб бути здоровим

Скільки потрібно ходити на день, щоб бути здоровим

Скільки потрібно ходити на день / фото: freepik.com

Вчені провели нове дослідження, результати якого продемонстрували, що якщо кожен день проходити більше, ніж зазвичай, то внаслідок цього вийде знизити ризик розвитку деяких серйозних захворювань.

Про це повідомляє Nature.

Перед цим також було проведено кілька досліджень, які мали такий же результат. В цьому випадку вчені додатково використовували комерційні пристрої для того, щоб відстежувати активність людей, які брали участь в експерименті. Вони, як правило, багатьма людьми застосовуються в їх повсякденному житті, і при цьому пов’язані з медичними картами в електронному вигляді.

Експерти реєстрували приблизно чотири роки активності кожного з учасників дослідження. Увага в першу чергу зверталася на тих, хто носив браслет хоча б по 10 годин щодня протягом пів року. Те, скільки за день людина зробила кроків і з якою швидкістю, надалі зіставляли з захворюваністю характерною для тієї чи іншої групи учасників. Додатково проводилося порівняння з показниками захворюваності в загальній популяції.

Результати проведеного дослідження продемонстрували, що якщо збільшити кількість кроків кожен день, то вийде уникнути багатьох захворювань. Винятком стали цукровий діабет і гіпертонія. Після того, як люди досягали позначки в 8-9 тисяч кроків, далі ніяких позитивних змін від збільшення активності не фіксувалося.

Для того, щоб дійсно можна було знизити ризик розвитку ожиріння, апное уві сні, депресивного розладу, гастроезофагеальної рефлюксної хвороби, необхідно проходити щодня мінімум 8200 кроків. Також дослідникам вдалося встановити, що люди із зайвими кілограмами після збільшення кількості кроків до 11 тисяч, на 64% рідше надалі стикалися з ожирінням, ніж ті, хто нічого не змінював.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.