Що буде, якщо часто їсти локшину швидкого приготування

Що буде, якщо часто їсти локшину швидкого приготування

Локшина швидкого приготування / фото: freepik.com

Локшина швидкого приготування (Мівіна, ролтон та інші) — зараз ці продукти люди стали вживати на багато частіше. Через відключення електроенергії, регулярні атаки РФ міст України, чимало українців почали щодня їсти ці продукти. Але ж від них більше шкоди, ніж користі.

Про це повідомляє Quora.

Експерти стверджують, що в локшині швидкого приготування немає ніякої користі. Так, вона дає відчуття насичення організму, але це внаслідок величезної кількості швидких вуглеводів. Насправді така вермішель шкідлива для здоров’я.

У продукті швидкого приготування дуже багато ароматизаторів, барвників, солі та консервантів. Тому, коли людина заварює порцію «Ролтона», вона насправді готує коктейль з канцерогенів і швидких вуглеводів.

Американський лікар Люсі Гарсія розповіла про шкоду такої локшини. США — це країна, в якій величезна кількість людей страждає від ожиріння. Причиною зайвої ваги в американців стала їжа швидкого приготування. Саме таку зараз їдять українці щодня! Виявилося, що в такій вермішелі дуже багато солі й абсолютно немає важливих поживних речовин: білків, харчових волокон, мінералів та ін.

Сіль призводить до накопичення рідини в організмі, і стає причиною набряків. Прості вуглеводи не дають енергії, навпаки, після них виникає бажання полежати, поспати. Тому людина починає менше рухатися. При цьому речовини не засвоюються організмом, а відкладаються у вигляді жирів.

Відчуття насичення проходить дуже швидко, і людина знову хоче їсти. При цьому калорії, які вона отримала з локшини не переробляються. В результаті ми більше їмо і менше рухаємося.

Також варто звернути увагу на те, що їжа, подібна «Ролтону» відноситься до ультраобробленої. У ній велика кількість консервантів. Ці хімічні сполуки повільно отруюють організм.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.