Розвідка США розповіла про новий військовий план Росії

Розвідка США розповіла про новий військовий план Росії

Джейк Салліван / фото: ANNA-News

У Білому домі повідомили, що РФ готується повністю захопити Донецьку й Луганську області, розвинути наступ на півдні України в напрямку Херсона й Миколаєва, а також продовжувати бомбардування українських міст.

Про це повідомляє CNN.

Радник президента США з національної безпеки Джей Салліван зазначив, що на сьогоднішній день РФ займається переглядом військових дій. Країна-окупант активно переміщає свої сили для того, щоб ударити на сході України та по частині південних міст. При цьому буде докладено максимальної кількості зусиль для того, щоб можна було оточити українські війська, що знаходяться на сході.

Розвідка Америки чудово бачить, як сили з півночі країни переводять у Донецьку та Луганську області. Частина російських військ відступила на територію Білорусі. Водночас РФ незабаром планує переправити десятки нових батальйонів, що складаються з десятків тисяч солдатів на схід, де й відбудеться скоро нове зіткнення. Тепер ворожі війська робитимуть все можливе для того, щоб отримати перевагу хоча б у Донецькій та Луганській областях. Вони хочуть почати контролювати більше територій, аніж до початку повномасштабного вторгнення в Україну.

Радник Байдена зазначив, що Кремль збирається користуватися навіть незначним тактичним успіхом для того, щоб можна зробити оголошення і прогрес або таким чином хоча б приховати ті поразки, з якими російська армія зіткнулася раніше. Також є побоювання, що РФ може активно діяти, щоб розширити свою присутність не лише на сході, а й поза Донецькою та Луганською областями.

Якщо говорити про північ України, то Росія, імовірно, протягом деякого часу зберігатиме незначний тиск на Київ. Для заподіяння не тільки військових, а й економічних втрат можуть продовжуватися ракетні обстріли, а в деяких містах взагалі може бути присутнім терор.

Раніше ми писали, що стало відомо, навіщо Росія знищує українські нафтобази. Упродовж кількох тижнів Російська Федерація регулярно атакує українські нафтобази, щоб залишити державу без достатньої кількості палива та «вбити» її економіку. Цього разу увага ворога була звернена ще й на НПЗ.

А також, що  у ветклініках РФ зникли препарати для наркозу. У Росії тепер практично не можна зробити операцію тваринам, адже катастрофічно не вистачає препаратів для анестезії. Ветклініки по всій країні попередили про те, що лікарі можуть перестати проводити операції собакам і кішкам або знеболювання буде частковим.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.