Російські військові вбивають на полі бою своїх, — Генштаб ЗСУ

Російські військові вбивають на полі бою своїх, — Генштаб ЗСУ

Російські окупанти / фото: росЗМІ

Російські окупаційні війська масово гинуть на полі бою не лише завдяки успішним військовим діям українських сил. З’явилися дані, що ворог стріляє сам по собі завдяки низькій підготовці танкістів та поганій координації підрозділів між собою.

Про це повідомляє  Генеральний штаб ЗСУ у оперативному зведенні за 10 грудня.

Незважаючи на значні втрати військовослужбовців російських окупаційних військ на території України внаслідок скоординованих дій підрозділів Сил оборони України, ворог також зазнає втрат від так званого “дружнього вогню”. 

“Це наслідок низької підготовки танкових та артилерійських екіпажів, а також відсутності взаємодії та звʼязку між підрозділами”, – йдеться у повідомленні.

Генштаб звітує, що протягом доби підрозділи українських ракетних військ і артилерії за минулу добу уразили 4 пункти управління та 5 районів зосередження особового складу, озброєння і військової техніки окупантів.

У відповідь противник завдав 5 ракетних та близько 20 авіаційних ударів, а також здійснив понад 60 обстрілів з реактивних систем залпового вогню. 

Загалом, станом на шосту ранку 10 грудня загальна кількість ліквідованого особового складу сягає 93760 чоловік. Орієнтовні втрати противника за минулу добу – 370 військових. 

Генштаб попереджає, що й надалі зберігається загроза ракетних ударів по об’єктах енергетичної системи та критичної інфраструктури на всій території України.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.