Російські війська не можуть оточити ЗСУ на Донбасі – Маляр

Російські війська не можуть оточити ЗСУ на Донбасі – Маляр

Українські військові / фото: UA.NEWS

Найбільш важкі бої сьогодні продовжуються на Донбасі. Донецька та Луганська області є зоною активних бойових дій. Саме там ворожі війська роблять все можливе для того, щоб взяти у кільце ЗСУ, але в них нічого не виходить. Така заява була зроблена під час ефіру єдиного телемарафону заступником міністра оборони Ганною Маляр.

Про це повідомляє  24 канал.

Ганна Маляр додала, що на Донеччині зараз неймовірно складна ситуація. ЗСУ продовжують мужньо тримати оборону і не віддають жодного метра української землі, але боротьба вкрай серйозна.

«Південь та Схід – це зона активних бойових дій. Сьогодні там дуже гаряче. Більш серйозною ситуація є на Донеччині. Російські війська роблять все для того, щоб оточити ЗСУ, але в них нічого не виходить, адже українські солдати й далі героїчно борються з ворогом. Окупанти не отримають жодного метра української землі», – каже Маляр.

Заступник Міністра оборони України додала, що Росія зацікавлена ​​в отриманні не лише Донецької та Луганської області. Їм потрібен ще й Південь України. У зв’язку з цим російські війська продовжують підготовку для того, щоб зробити наступ ще й у південній частині нашої країни. Також Маляр додала, що немає жодних сумнівів у перемозі України, але треба набратися для цього терпіння та зрозуміти, в яких зараз умовах знаходяться наші військові.

Якщо говорити докладніше про те, що сьогодні відбувається на Донбасі, то можна виділити таке:

  • Російські війська мають приблизно в 20 разів більше техніки, ніж ЗСУ на Донбасі.
  • Усі сили ворог кинув на те, щоб почати контролювати Донецьку та Луганську області. Окупанти випалюють цілі міста, обстрілюють їх десятки разів на добу.
  • На Сході було відбито багато атак, бої на деяких локаціях продовжуються.
  • За останню добу ЗСУ вдалося знищити багато техніки ворога.

Додатково варто підкреслити, що російські війська зазнають величезних втрат особового складу, що не найкращим чином впливає на їхній бойовий дух.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.