Резніков озвучив причину сповільнення контрнаступу ЗСУ у Херсонській області

Резніков озвучив причину сповільнення контрнаступу ЗСУ у Херсонській області

Контрнаступ ЗСУ / фото: Генштаб ЗСУ

Глава Міністерства оборони України Олексій Резніков у свіжому інтерв’ю американському телеканалу озвучив причину сповільнення контрнаступних дій ЗСУ у Херсонській області. На жаль саме це робить деокупацію більш важкою та довшою.

Про це повідомляє Fox News.

Яка причина сповільнення деокупації Півдня

В інтерв’ю Резніков дає чітко зрозуміти, що поступове зниження темпів просування ЗСУ у Херсонській області пов’язане з негодою. Останнім часом у південній частині України дощова погода, що, звичайно ж, не сприяє наступальним діям.

Стратегія ЗСУ

Глава Міноборони наголошує на тому, що деокупація українських областей здійснюється поступово. ЗСУ звільняють кілометр за кілометром. Резніков підкреслив, що такої тактики Збройні Сили України будуть дотримуватимуться і надалі.

Російський паперовий тигр

«Паперовий тигр» саме так охарактеризував Резніков ворожі сили. На його думку, до 24 лютого 2022 року ЗС РФ називалися “другою армією світу”, але ЗС України змогли показати їх реальну силу. Були згадані главою Міноборони Резніковим i прогнози західних колег, про те, що Україна протримається кілька днів.

Українська армія та народ показали, що є й інший сценарій розвитку подій. “Другій армії світу” був нанесений удар, а ЗСУ продовжують їх відкидати і перемагати.

Сергiй Гайдай (Голова ОВА) кілька днів тому також послався на погодні умови, пояснюючи уповільнення наступальної операції ЗСУ в області. Гайдай зазначив, що через дощі якраз на рубежах Донецької та Луганської областей техніка грузне, це сповільнює наступальні темпи. Водночас Гайдай анонсував, що найближчим часом варто очікувати позитивних новин саме з луганського напрямку.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.