Окупанти та зрадники України поспіхом тікають з Херсона

Окупанти та зрадники України поспіхом тікають з Херсона

Окупанти біжать з Херсона / фото: 24 канал

Безпосередньо в самому Херсоні, а також на правому березі в області все ще продовжують евакуювати людей. При цьому місто почали в паніці залишати навіть російські військові. Саме тому в безпосередній близькості від Антонівського мосту можна спостерігати дуже великі черги. Окупанти використовують цивільні автомобілі та прикриваються мирними жителями для того, щоб якомога швидше покинути Херсонську область.

Про це повідомляє 24 канал.

Після того, як Володимир Путін оголосив на тимчасово окупованих територіях «евакуацію» і «воєнний стан», російські солдати почали тікати з Херсона. Пропагандисти всіма силами намагаються їх переконати в тому, що РФ все ще контролює територію і тому немає ніякого приводу для паніки, але насправді для ворога ситуація вкрай погана. Місцеві колаборанти також розчаровані тим, що росіяни почали тікати.

Звернути увагу варто на те, що колаборанти не мають достатньої кількості часу для того, щоб вивезти власні речі. Деякі з них і зовсім не хочуть залишати правий берег, але окупанти не звертають ніякої уваги на те, чого вони прагнуть. Зрадники довгий час вірили, що вони потрібні Росії, і ті будуть робити все, щоб їх захистити, але насправді ситуація виявилася більш сумною.

Своєю чергою окупанти почали прикриватися цивільними для того, щоб покинути Херсон. Вони деякий час назад викрали абсолютно всі автомобілі швидкої допомоги та пожежні машини, щоб на них швидше втекти.

19 жовтня ввечері, поруч з Антонівським мостом утворилася величезна черга через те, що є занадто багато охочих покинути Херсонську область. Кілька днів тому Сергій Суровікін, командувач російськими військами, зазначив, що окупантам потрібно прийняти «кілька непростих рішень». При цьому генерал РФ не став уточнювати, що ж саме він мав на увазі.

Відразу ж після цього оголошення на правому березі Херсона почалася «евакуація». Це рішення пояснили тим, що ЗСУ підібралися занадто близько, а окупанти нібито хочуть убезпечити мирне населення.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.