Ракетний запас Росії наближається до нуля, – розвідка України

Ракетний запас Росії наближається до нуля, – розвідка України

Запуск ракети / фото: ВВС

Темпи виробництва високоточного озброєння в Росії доволі низькі, а наявних запасів вистачить на кілька масованих ракетних обстрілів.

Про це розповів начальник ГУР Кирило Буданов в ефірі телемарафону.

“Насправді запаси високоточного озброєння у РФ вже підходять до завершення. Вони вже давно увійшли в критичний мінімум”, — розповів Кирило Буданов.

Військовий зазначив, що російські військові знають про цю проблему, втім, як бачимо “вони вирішили йти до кінця, тобто до нуля”.

За його словами, Росія займається виробництвом нових ракет, але обсяги дуже малі, а існуючі запаси ракет невдовзі зовсім зійдуть нанівець. Деякі із нещодавно випущених країною-агресоркою ракет були виготовлені всього декілька місяців тому, вже після введених санкцій.

“Виробництво нових ракет – воно є. Воно абсолютно мізерне у порівнянні з тією кількістю, яку вони застосовують”, – заявив голова розвідки. 

На думку Буданова, в запасі у Росії лишається обмежена кількість ракет, достатня для здійснення кількох масштабних атак і “вони вийдуть в повний нуль”. Виробництво ж нових доволі обмежене і виробляється тільки кілька типів високоточного ракетного озброєння”, — розповів начальник ГУР. 

З огляду на це доволі оптимістично можна розглядати інформацію про те, що Росія досі не отримала істотної військової допомоги від дружнього їй Ірану. За наявною інформацією, станом на початок грудня 2022 року Іран так і не передав Росії жодної балістичної ракети.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.