Подоляк спрогнозував, коли російські війська тікатимуть з Криму

Подоляк спрогнозував, коли російські війська тікатимуть з Криму

Подоляк / фото: 24 канал

Допоки невідомо, який регіон України буде звільнений останнім від окупантів. Але очевидно одне – після звільнення материкового півдня України півострів Крим автоматично перестане бути російським.

Таку думку висловив радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк у ефірі національного телемарафону.

На думку Подоляка, після звільнення Донбасу і Запоріжжя оборона росіянами Криму стане неможливою, а отже цілком реально, що російські окупаційні війська самі втечують з території Кримського півострова.

Радник голови ОП на запитання журналіста про те, яким може бути завершальний етап повномасштабної російсько-української війни, не дав точної відповіді. За його словами, сценарні плани фіналу війни можуть бути різними, тому зараз неможливо визначити, який регіон України буде звільнений останнім – Донбас чи Крим. Крім того, Подоляк вважає, що цілком можливим є варіант, коли російські окупанти самі тікатимуть з території півострова Крим.

“Якщо ми звільняємо території Луганської, Донецької чи Запорізької області, то Крим переходить під тотальний вогневий контроль України. Я не зовсім розумію, що будуть робити там росіяни. Вони ж будуть розуміти, що треба втікати”, — запевнив Подоляк.

На початку січня радник голови ОП повідомив, що Україна так просто не відмовиться від власних територій, а війна закінчиться лиш тоді, коли росіяни повністю покинуть території нашої країни, включно з Кримом, а також видадуть авторів вторгнення.

“Ніхто не зупинятиметься… поки росіяни не втечуть з України, не повернуть українцям вкрадені в них будинки та квартири в Криму, не видадуть авторів «СВО»/воєнних злочинців, не вивчать сенсу поняття «міжнародне право», – написав Михайло Подоляк на своїй сторінці в Twitter.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.