Нові зміни на фронті: де російські війська намагаються просунутися

Дата:

Американські аналітики відзначили зміни на фронті в Україні та Росії, зафіксовані на основі геолокаційних кадрів та свідчень. Обидві армії здійснюють спроби просування, проте їхні успіхи різняться залежно від напрямків.

Про це повідомляють Новини Планети з посиланням на Інститут вивчення війни (ISW).

Російські війська продовжують активні дії вздовж кордону Сумської та Курської областей. Аналітики зафіксували їх просування на північній частині селища Гуєво, що розташоване на південь від Суджі. Також спостерігаються наступальні дії на північному заході Бєлгородської області, але значного просування там не зафіксовано.

На Харківщині окупаційні війська не досягли значних успіхів. Їхні атаки на Куп’янському напрямку та в районі Борової не принесли бажаних результатів. Проте на Лиманському напрямку росіяни змогли просунутися на північний захід від Новолюбівки, що знаходиться на північний схід від Лиману.

Ситуація на Сіверському напрямку залишається без змін. Російські війська не просунулися, а їхні спроби атак на Часів Яр також виявилися невдалими. На Торецькому напрямку не зафіксовано жодних змін, але українські сили продовжують здійснювати контратаки на Покровському.

Залишайтесь з нами!
Підписуйтесь на наші соцмережі. У нас тільки найцікавіші та перевірені новини.

Українські війська досягли певних успіхів у Новоєлизаветівці, Надіївці та, можливо, на західній околиці Солоного, що розташоване на південний захід від Покровська. Аналітики вважають, що ці дії можуть змінити ситуацію на цьому напрямку.

Російські війська також намагаються просунутися на Курахівському напрямку. Геолокаційні кадри показують їх просування вздовж траси Т-0428 на захід від Андріївки, що розташована на захід від Курахового. Також зафіксовані дії окупантів у напрямку Великої Новосілки та до південно-західної околиці Веселого.

Проте, на Херсонщині та в західній частині Запорізької області російські війська не досягли жодних успіхів. Аналітики ISW підкреслюють, що окупанти наразі не здатні досягти суттєвих результатів у цих регіонах.

Гончаренко Людмила
Гончаренко Людмила
Вища освіта КНУБА (2005 рік). До 2013 року працювала в банківській системі, а потім змінила сферу діяльності на копірайтинг. Працювала редактором стрічки новин на сайтах “ЕкоПолітика”, “TrueUA”, “Межа” та ін. В листопаді 2022 року приєдналась до команди “Новин Планети”. Пошук та написання цікавого контенту для читача — не робота, а моє хобі.

ПОДІЛИТИСЯ ПОСТОМ:

Підписатися

Останні публікації

Ще новини
Пов'язані

Зеленський назвав дедлайн для завершення війни з Росією

Україна докладе максимум зусиль, щоб завершити війну з Росією...

Зеленський анонсував спеціальну санкційну операцію проти Росії

Президент України Володимир Зеленський повідомив про підготовку спеціальної санкційної...

Україна готує власну відповідь на балістику: у Fire Point назвали терміни

Україна може отримати власний засіб для перехоплення балістичних ракет...

Залужний пояснив, чому не бачить перспектив вступу України до НАТО

Посол України у Великій Британії Валерій Залужний пояснив свою...