Лікарка розповіла, чому не можна справляти нужду в душі

Лікарка розповіла, чому не можна справляти нужду в душі

Чому не можна справляти нужду в душі / фото: pixabay.com

Деякі люди часто стикаються з величезною спокусою справити нужду, коли вони приймають душ. Насправді ж ця звичка може бути небезпечною. Алісія Джеффрі-Томас, Фізіотерапевт зі США, розповіла про те, до чого може призвести подібна звичка.

Про це повідомляє Sante.

Лікар зазначає про те, що особливо небезпечною звичка є для жінок. Якщо піддаватися спокусі, то в кінцевому результаті це може стати причиною нетримання сечі.

Коли тече вода в душі, і людина при цьому мочиться, то в мозку може бути встановлений зв’язок між тим, як біжить вода і процесом сечовипускання. В такому випадку позиви в туалет можуть надалі виникати кожен раз, коли людина буде чути дзюрчання рідини. Даний автоматизм поступово закріплюється в мозку.

Особливо небезпечною звичка буде для людей старшого віку, які мають певні проблеми з тазовим дном. Їм не так легко впоратися з позивами помочитися, тому течія води з крана може привести до неприємних наслідків. Лікар рекомендує перш ніж сходити в туалет, зупиняти струмінь води, щоб в мозку не виникало ніяких непотрібних асоціацій.

Також не варто захоплюватися подібними діями жінкам, адже їх анатомія не розрахована на такий тип сечовипускання. У положенні стоячи промежина і тазове дно не можуть повністю розслабитися, що призводить тільки до часткового спорожнення сечового міхура.

У випадку з жінками, розслабити промежину може виключно в положенні сидячи. Варто пам’ятати про те що, якщо сечовий міхур повністю не спорожняється, то в кінцевому результаті це може стати причиною виникнення інфекцій сечовивідних шляхів. Якщо впоратися з позивами в туалет не виходить, то мочитися жінкам необхідно тільки навпочіпки.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.