ISW проаналізував заяви в РФ щодо мирних переговорів

Дата:

Володимир Путін / фото: ВВС

Відомі публічні особи Кремля продовжують наголошувати в російському інформпросторі, що президент Росії Володимир Путін не зацікавлений у закінченні розв’язаної ним війни в Україні шляхом переговорів, якщо вони призведуть до чогось меншого, аніж повна українська капітуляція.

Про це повідомляють Новини Планети із посиланням на звіт ISW.

Аналітики посилаються на коментар пов’язаного з Кремлем російського олігарха, засновника ультранаціоналістичного видання “Царьград” Костянтина Малофєєва в Financial Times, в якому він наголошує, що Путін, ймовірно, відхилить будь-який план мирних переговорів, який висуне обраний президент США Дональд Трамп, якщо в ньому не врахують “занепокоєння безпеки” Росії.

Також Малофєєв стверджував, що Кремль розглядатиме мирні переговори з адміністрацією Трампа, лише за виконання кількох умов:

Залишайтесь з нами!
Підписуйтесь на наші соцмережі. У нас тільки найцікавіші та перевірені новини.
  1. Скасування політики США, яка дозволяє Україні використовувати надану Заходом зброю великої дальності для ударів по тилах Росії;
  2.  “Усунення” президента України Володимира Зеленського з посади;
  3. Погодження зустрічі з Путіним для обговорення ситуації в Україні, майбутньої європейської безпеки, конфлікту на Близькому Сході та нарощення впливу союзу Росії з Китаєм. 

Також Малофєєв зазначив, що війна в Україні допомогла зміцнити відносини Росії з Китаєм, Іраном і Північною Кореєю, а також відродити російську економіку та оборонну промисловість. Втім за оцінками ISW, економіці Росії дедалі важче витримувати тягар інфляції, постійних міжнародних санкцій і нестачі робочої сили, і вона, ймовірно зіткнеться зі значними проблемами у 2025 році, якщо припустити, що війна Росії в Україні продовжуватиметься в такому ж темпі.

Аналітики Інституту вважають, що заяви Малофєєва та інших високопоставлених російських чиновників свідчать про те, що Кремль не зацікавлений у добросовісних переговорах з Україною, незалежно від того, хто буде посередником у таких переговорах. Зазначається, що Малофєєв наразі не займає офіційної посади в російському уряді, але його риторика важлива, враховуючи його стосунки з високопосадовцями Кремля та вплив “Царьграда” серед російських прибічників ультранаціонального руху.

[social_warfare]

Гончаренко Людмила
Гончаренко Людмила
Вища освіта КНУБА (2005 рік). До 2013 року працювала в банківській системі, а потім змінила сферу діяльності на копірайтинг. Працювала редактором стрічки новин на сайтах “ЕкоПолітика”, “TrueUA”, “Межа” та ін. В листопаді 2022 року приєдналась до команди “Новин Планети”. Пошук та написання цікавого контенту для читача — не робота, а моє хобі.

ПОДІЛИТИСЯ ПОСТОМ:

Підписатися

Останні публікації

Ще новини
Пов'язані

Розвідка США назвала терміни можливого нападу Росії на НАТО

Американська розвідка переглянула оцінку загрози з боку Росії. Якщо...

Медведєв пригрозив Вірменії важкими наслідками: у Москві заговорили про розрив

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв пригрозив Вірменії...

Аномальна спека в Італії: у 27 містах оголошено найвищий рівень небезпеки

Італія вперше цього року запровадила найвищий – червоний –...

Путін знову заговорив про переговори: які умови він висунув Україні

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що Росія нібито готова...