Генерал ЗСУ розповів, коли закінчиться гаряча фаза війни

Генерал ЗСУ розповів, коли закінчиться гаряча фаза війни

Генерал спрогнозував термін закінчення гарячої фази війни / фото: Генштаб ЗСУ

Дмитро Марченко, який є генерал-майором ЗСУ, командував раніше обороною Миколаєва. Він розповів про те, коли насправді може закінчитися гаряча фаза війни. Свою думку з цього приводу він висловив під час інтерв’ю, яке давав Тарасу Березовцю.

Про це повідомляє РБК Україна.

Генерал-майор Марченко каже про те, що не варто чекати від росіян на щось нове. Вони вкотре хочуть розпочати наступ на Миколаїв. При цьому вони можуть дотримуватись такого ж плану, як і на самому початку війни.

«Я хочу заспокоїти всіх українців. Не варто боятися, адже насправді окупантам набагато страшніше. Вони бояться, але ЗСУ мають чинити максимальний опір. Ми їх виганятимемо з нашої країни. Ми не маємо боятися тих, хто прийшов на наші території без запрошення», – каже Марченко.

Крім того, генерал-майор почав закликати російських солдатів здаватися «якщо вони не хочуть назавжди залишитися в українській землі». Наприкінці свого інтерв’ю фахівець розповів, коли може закінчитись гаряча фаза війни з РФ.

«Я вкрай рідко роблю якісь прогнози, але можу з упевненістю сказати про те, що дуже довго війна тривати не може. Жодна із сторін не зможе потягнути тривале протистояння. До кінця цього року гаряча фаза точно закінчиться», – наголосив Марченко.

Прогнози щодо того, коли саме будуть звільнені ті території, які знаходяться під окупацією, генерал-майор дає з обережністю. Він зазначає, що на це може впливати безліч різних чинників. Насамперед інтенсивність контрнаступу залежатиме від кількості наданої зброї. На даний момент дуже складно зробити якісь точні прогнози.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.