Екс-полковник ФСБ розповів про те, чи ризикне Путін почати ядерну війну

Екс-полковник ФСБ розповів про те, чи ризикне Путін почати ядерну війну

Ядерний вибух / фото: pixabay.com

На сьогоднішній день Володимир Путін намагається затягнути війну якомога довше і тому відправляє на фронт безліч солдатів. При цьому, якби була можливість застосувати ядерну зброю і не нести за це ніякої відповідальності, то російський диктатор не став би зволікати ні хвилини. Свою думку з цього приводу висловив колишній полковник ФСБ і опозиціонер РФ Геннадій Гудков.

Про це повідомляє УНІАН.

Під час коментування ситуації із застосуванням ядерної зброї, Гудков зазначив, що на цей момент Путіна зупиняє виключно страх смерті.

“Якби можна було використовувати ядерну зброю і не нести за це відповідальність, то він застосував би її вже давно. Він дуже боїться смерті, яка гарантована йому США, Великобританією і Китаєм. Звичайно, Китай не стане у відповідь використовувати ядерну зброю, але певні кроки для покарання Путіна зробить”, — говорить експолковник.

Гудков повністю впевнений в тому, що ніякі переговори або ж заклики не допоможуть зупинити президента Росії. Необхідно і далі регулярно попереджати його про відповідальність, а також робити різні жорсткі дії. Це єдине, що дійсно може стримувати Путіна. Він розуміє сьогодні виключно силу. Дзвінки та переговори ні до чого не приведуть, а будуть сприйматися тільки як слабкість.

Найближчим часом, за словами опозиціонера, Путін не стане використовувати ядерну зброю, але якщо на фронті буде поразка, то ймовірність удару стане набагато вищою. До тих пір, поки в Росії є солдати, які згодні йти воювати, можна не переживати. В той самий час не варто розслаблятися, адже ніхто не знає, що саме діється в голові диктатора і до якого рівня маразму і цинізму все може дійти.

РФ зазнає величезних втрат у війні з Україною, тому останнім часом Путін почав активніше шантажувати весь світ тим, що він застосує ядерну зброю. Крім того, він оголосив часткову мобілізацію і наказав доставити на фронт більше військової техніки. Володимир Путін підкреслив, що “Якщо буде присутня загроза цілісності Російської Федерації”, то в такому випадку він буде змушений нанести по противнику ядерний удар.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.