До Землі наближається 36-метровий астероїд – NASA

До Землі наближається 36-метровий астероїд – NASA

До Землі наближається потенційно небезпечний астероїд / фото: pixabay.com

Співробітники NASA надали інформацію щодо того, що до нашої планети летить потенційно небезпечний астероїд, швидкість якого у 27 разів більша, ніж швидкість звуку. Космічний камінь летить у 10 разів швидше, ніж куля. У той же час він має невеликий розмір. До Землі на мінімальну відстань об’єкт наблизиться вже 6 вересня.

Про це повідомляє The Jerusalem Post.

Космічний камінь отримав назву 2022 року QC7. Він має невеликий розмір. Експерти говорять про те, що діаметр астероїда знаходиться в межах 16-36 метрів, але вони схильні вважати, що вірним є останнє значення. Порівняти його можна з авіалайнером Boeing 767, що має розмах крила 48 метрів.

2022 QC7 прямує у бік Землі на неймовірно великій швидкості, яка досягає позначки 9,1 км/с або 32760 кілометрів за годину. Як порівняння можна взяти кулю, яка летить у 10 разів повільніше, ніж космічний камінь.

Вчені говорять про те, що цей астероїд не становить жодної загрози для нашої планети. Він пролетить повз Землю 6 вересня на відстані близько 4,6 мільйона кілометрів. Якщо враховувати космічні мірки, то відстань не дуже велика, але в той же час Місяць знаходиться від нашої планети лише за 384 тисячі кілометрів.

Навіть якщо припустити, що станеться зіткнення, це не стане причиною масштабної катастрофи. Камінь може вибухнути безпосередньо в атмосфері, коли входитиме до неї. Це завдасть планеті мінімальної шкоди. Більш небезпечними для землі є ті космічні камені, діаметр яких перевищує позначку 140 метрів, адже під час їх падіння виділяється величезна кількість енергії.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.