Дієтологи розповіли, які продукти здатні знизити потяг до солодкого

Дієтологи розповіли, які продукти здатні знизити потяг до солодкого

Названі продукти, що знижують потяг до солодкого / фото: pixabay.com

Дієтологи розповіли про те, що існує досить багато продуктів, за допомогою яких можна суттєво знизити потяг до солодкого. За рахунок цього не з’являтимуться зайві кілограми.

Про це повідомляє Eat This, Not That!

Експерти зазначають, що солодке хочеться з’їсти тоді, коли людина стикається з нестачею харчування. Крім того, в його раціоні є дуже багато різноманітних напівфабрикатів. Дієтолог Емі Гудсон наголосила, що основною умовою для того, щоб скоротити кількість споживаного цукру – це корисний та максимально ситний сніданок. Ідеальним варіантом стане омлет з додаванням овочів, цільнозерновий тост або вівсянка з невеликою кількістю горіхів та фруктами.

Гудсон радить протягом усього дня як перекушування вибирати ті продукти, у складі яких присутні досить багато білка і клітковини. Дієтолог вважає, що найкращими продуктами такого типу можна назвати фрукти, сир, йогурт з ягодами, в’ялену яловичину, тост з арахісовою пастою та інші. Перекушування грають дуже важливу роль, адже якщо почуття голоду буде занадто сильним, то в такому разі рівень цукру в крові почне падати і виникне бажання з’їсти солодке.

Якщо усунути потяг до солодощів не виходить навіть після ситної їди, то в такому випадку можна додати до раціону кілька чорносливів. Дієтолог зазначає, що цукор може стати причиною підвищення рівня серотоніну в крові. У зв’язку з цим необхідно підібрати безпечні альтернативні методи, що дозволять підтримувати потрібний рівень цього гормону. Допомогти цьому можуть фізичні навантаження, прогулянка в сонячну погоду на свіжому повітрі.

У свою чергу дієтолог Лорен Манакер рекомендує звертати особливу увагу на кількість та якість сну, адже втома та постійний недосип може також провокувати виникнення тяги до солодкого. Вона зазначає, що спати коштує в середньому 7-8 годин на добу.

Іноді солодкого може хотітися, якщо в організмі недостатньо магнію. Щоб не виникло подібної ситуації, в раціоні обов’язково повинні бути присутні горіхи, авокадо та інші продукти, у складі яких є досить багато цієї речовини. Якщо є потреба, то варто скористатися спеціальними добавками.

Раніше ми писали, що вчені розповіли, які продукти здатні продовжити життя. Американські вчені, які працюють у Центрі біомедичних досліджень Пеннінгтона встановили, що якщо скоротити кількість калорій, що споживаються, то таким чином можна не просто зробити міцнішим здоров’я, але ще й продовжити життя.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.