ЗСУ оточили понад тисячу російських військових на Херсонщині

ЗСУ оточили понад тисячу російських військових на Херсонщині

ЗСУ оточили окупантів на Херсонщині / фото: rbc.ua

Українські військові оточили російських солдатів, які знаходяться в районі Високопілля, що на Херсонщині. На даний момент було оточено понад тисячу окупантів, а також їх озброєння та військова техніка. Таку інформацію було надано Олексієм Арестовичем 22 липня під час розмови з юристом РФ Марком Фейгіним.

Радник глави Офісу президента додав, що ЗСУ змогли повністю встановити контроль над таким населеним пунктом, як Ольгіне і зараз уже контролюють більшу частину Потьомкіно.

«Протягом останніх двох тижнів російські солдати у цьому районі перебувають у надзвичайно складній обстановці. Українським військовим вдалося обійти їх не лише праворуч, а й ліворуч. Ми змогли встановити контроль над Ольгіним і практично повністю звільнили Потьомкіно. Ці населені пункти розташовуються по обидва боки від Високопілля. У самому Високопіллі спостерігається така ж ситуація, як колись РФ влаштувала для наших солдатів в Іловайську. У кільці перебуває понад тисяча солдатів РФ разом із усім озброєнням і технікую. Вони спробували звідти прорватися, але змушені були повернутися назад», – каже Арестович.

Деякі джерела говорять про те, що в оточенні перебуває понад дві тисячі окупантів, які почали просити«зелений коридор». З таким проханням нібито звернулися три батальйонні тактичні групи Російської армії.

Звернути увагу варто на те, що ЗСУ вели контрнаступ одночасно у двох напрямках. Наступ відбувався за напрямом Ольгино-Костирка та Потьомкіно-Нововознесенське. Продовжуються активні бойові дії в області Архангельська-Золотої балки. Поряд з Архангельськом ЗСУ можуть незабаром оточити ще 2 БТГ РФ, якщо поблизу річки Інгулець українські військові зможуть успішно форсувати. Фахівці вважають, що результати цих оточень можуть серйозно вплинути на всі бойові дії на Півдні України.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.