Житель Лондона отримав листа, надісланого 100 років тому

Житель Лондона отримав листа, надісланого 100 років тому

Лист столітньої давності / фото: CNN

Дивовижна історія загубленого листа набула популярності в Лондоні. Справа в тому, що воно потрапило до одержувача тільки через 100 років після відправлення. Старовинний конверт з королівською печаткою, м’яко кажучи, здивував британців, яким принесли пошту.

Про це повідомляє CNN.

Дата відправлення листа лютий 1916 року. Воно потрапило за призначеною адресою на Гамлет-роуд, що в Південному Лондоні. Мешканці, які отримали пошту, були здивовані. Вони точно не очікували, що їм прийде послання з минулого, якому більше ніж 100 років.

На листі стояв напис”16-ий рік”. Одержувачі спочатку подумали, що мова йде про 2016 рік. Але їх збентежило те, що на поштовій марці зображений король Георг V. Чоловік, який отримав цей лист, кілька років протримав його у себе, і тільки недавно відніс в місцеве історичне товариство для вивчення.

Там розповіли, що на конверті марка номіналом 1 пенс. На ній дійсно зображений король Георг V. Лист відправили в розпал Першої світової війни, ще до народження Єлизавети II.

Дивно, що весь цей час ні одержувач, ні хтось інший не відкривав конверт, тому, що, у Великобританії з 2000 року діє закон, згідно з яким відкривати пошту, адресовану не вам, заборонено. У місцевому історичному товаристві прийняли рішення – його потрібно відкрити та прочитати!

Звичайно, краєзнавці були в захваті від такого артефакту. Виявилося, що лист було адресовано до Кеті. Вона була дружиною місцевого магната Освальда Марша. Його автор-дочка торговця Крістабель Меннел. Вона писала, що сильно застудилася, через що була в поганому настрої. Досі залишається загадкою, як лист пролежав сто років і потім потрапив людям додому. Нові одержувачі з радістю передали цей артефакт до місцевого архіву, тим самим стали причетними до такої невеликої історії.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.