Як заснути за 120 секунд: дієвий метод

Як заснути за 120 секунд: дієвий метод

Як заснути за 120 секунд / фото: freepik.com

Час від часу людина може мати проблеми із сном. Найбільше скарг на те, що не виходить швидко заснути. Особливо складно це зробити після нічної повітряної тривоги. При цьому кожен чудово розуміє, наскільки важливо відпочивати вночі. Тому можна скористатися одним дієвим методом, який дозволить заснути буквально за 2 хвилини.

Звернути увагу варто на те, що ця техніка використовується американськими військовими. Вона допомагає заснути всього за 120 секунд, тому якщо є проблеми із засинанням, то варто обов’язково скористатися цим методом.

Як швидко заснути

Цікавим моментом є те, що вперше ця техніка була докладно описана в книзі «Розслабся і перемагай: виступ на чемпіонаті». Її написала Ллойд Бада Вінтер і випустила у 1981 році. Практика зацікавила багатьох людей, тому вирішили перевірити практично її ефективність. Вони переконалися в тому, що запропонована техніка справді допомагає швидко та міцно заснути.

Особливістю методу і те, що треба спробувати заспокоїти своє тіло. При цьому варто спробувати по черзі відключати частини тіла, починаючи з голови та закінчуючи ногами. Насамперед потрібно розслабити м’язи голови, очі, щелепу та щоки. Потім звернути увагу потрібно на дихання. Після цього розслабляють плечі та шию. У цей час руки повинні бути з боків тулуба, пальці і кисті також максимально розслабляються.

Через кілька секунд почне відчуватися тепле поколювання. Відразу після цього потрібно почати робити глибокі вдихи. Докласти зусиль необхідно для того, щоб розслабити груди, живіт та ноги. Далі варто уявити, як по всьому тілу починає пробігати тепло прямо від серця і аж до кінчиків пальців ніг. Обов’язково потрібно спробувати перестати думати про свої проблеми, повсякденні справи.

Після цього потрібно уявити, що ти знаходишся в каное, що коливається на озері з чистою водою. Також можна уявити, що ти лежиш у зручному гамаку в темній кімнаті. Якщо раптом з’являються непотрібні думки, то відразу необхідно повторювати про себе слова «Не думай» протягом 10 секунд. Для того, щоб навчитися засинати за 120 секунд, практику варто використовувати щоночі мінімум шість тижнів. За цей час організм звикне розслаблятися та швидко засинати.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.