Як швидко прибрати неприємні запахи у ванній кімнаті

Як швидко прибрати неприємні запахи у ванній кімнаті

Як швидко прибрати неприємні запахи у ванній кімнаті / фото: freepik.com

У тих приміщеннях, де підвищений рівень вологості, досить часто накопичуються різноманітні неприємні запахи. Ванна кімната не стала винятком. Тому варто дотримуватися кількох простих порад, які допоможуть легко позбавитись цієї проблеми.

Освіжувачі повітря

Щоб впоратися зі стійкими неприємними запахами у ванній кімнаті, найчастіше використовують освіжувачі повітря. У продажу можна знайти найрізноманітніші варіанти. Засоби вважаються максимально практичними та ефективними, адже допомагають нейтралізувати навіть досить стійкий запах. Одночасно з цим, освіжувачі не можна назвати безпечним варіантом. Відмінною альтернативою стане засіб у вигляді гелю, який буде нейтралізувати неприємний запах, але при цьому не подразнюватиме слизові оболонки.

Регулярне провітрювання

Через відсутність вікон та майже завжди зачинені двері, у санвузлі не вистачає свіжого повітря, тому може з’явитися неприємний запах вогкості або ж затхлості. Щоб уникнути проблеми, приміщення необхідно регулярно провітрювати. Якщо немає такої можливості, то бажано встановити потужну витяжку.

Рушники мають бути сухими

Через банні рушники у ванній кімнаті також може з’явитись запах затхлості. Причина у стрімкому розвитку грибків, а також у небезпечних бактеріях що розмножуються у вогкій тканині. Якщо нехтувати чистотою та рідко просушувати рушники, неприємні аромати будуть посилюватись. Це відбувається через те, що у ванній сприятливе середовище для розвитку патогенної мікрофлори. Після кожного використання рушники необхідно розвішувати та просушувати. Прати їх бажано мінімум один раз на тиждень з додаванням відбілювача або у максимально гарячій воді.

Використання свічок

Свічки виділяють тепло та дим, які допоможуть нейтралізувати у ванній неприємний запах. Звернути увагу варто на те, що підійдуть не тільки ароматичні свічки, але й ті, які не мають ніякого аромату. А ще їх можна використовувати як елемент декору. При цьому свічки не можна залишати без нагляду.

Прибирання у санвузлі

Іноді неприємний запах вказує на те, що потрібно прибратися у приміщені. Всі поверхні бажано ретельно вимити за допомогою спеціальних засобів, адже на них присутні безліч мікробів. У ванній кімнаті прибиратися необхідно мінімум один раз в тиждень. Генеральне прибирання рекомендовано проводити мінімум 1 раз на місяць. Якщо є можливість, то бажано наводити лад якомога частіше.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.