Як позбутися плям на одязі – ефективні способи

Як позбутися плям на одязі – ефективні способи

Як вивести плями з одягу / фото: freepik.com

Плями лаку, фарби, пластиліну, жувальної гумки дуже складно вивести. А якщо спробувати їх чистити щіткою, то тканину на місці забруднення легко зіпсувати. Тоді річ втратить свій гарний вигляд і буде придатна хіба що для носіння вдома.

Про це пише Express

Професіонали з пральні розкрили кілька секретів, які допоможуть швидко і без клопоту видалити такі забруднення. Вони будуть особливо корисними для мам маленьких дітей, які завжди знайдуть у що забруднити одяг на вулиці та в будинку.

Як видалити жувальну гумку з одягу

Одна з найпопулярніших порад в Інтернеті — заморозити одяг у морозильній камері. Жуйка стане твердою і її буде легко прибрати. Але справжні експерти рекомендують використовувати сік лимона. Досить замочити в ньому одяг, а потім тупим краєм ножа зішкребти гумку. Після цього річ негайно відправляють в пральну машинку. Тоді лимонний сік не змінить колір тканини.

Якщо під рукою немає соку, можна взяти звичайний майонез. Його наносять на місце, де приклеїлася жувальна гумка, і через час вона сама відпаде. Краще взяти магазинний продукт, він менш жирний. Сліди від соусу випрати легко і просто — за допомогою мила і гарячої води.

Звичайний аспірин, який є в аптечці у кожної домогосподарки також неймовірно ефективний в боротьбі зі стійкими плямами. Інструкція по застосуванню ацетилсаліцилової кислоти:

  • 4 таблетки розчинити в 8 літрах гарячої води;
  • замочити брудні речі на пару годин;
  • випрати одяг в пральній машинці з порошком.

Як позбутися лаку на одязі

Лак для нігтів теж можна вивести, не вдаючись до послуг хімчистки. Для цього використовують спирт. Їм потрібно добре просочити пляму, потім одяг потрібно старанно випрати з милом. Краще використовувати господарське, і тільки потім відправити речі до пральної машинки прополоскати.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.