Втрати ворога на 6 вересня: ЗСУ продовжують знищувати окупантів

Втрати ворога на 6 вересня: ЗСУ продовжують знищувати окупантів

ЗСУ продовжують знищувати окупантів / фото: GeneralStaff.ua

ЗСУ не зупиняються на досягнутому і щодня продовжують ефективно знищувати не лише окупантів, а й ту техніку, яку вони використовують проти українського народу. За весь час повномасштабної війни між Україною та Росією наші захисники змогли знищити приблизно 50150 ворогів. Таку інформацію було надано вранці 6 вересня. Лише за останню добу було ліквідовано 350 окупантів.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Російська армія щодня зазнає величезних втрат. При цьому втрачають вони не лише своїх солдатів, а й безліч техніки. Минулої доби українські захисники знищили 25 броньованих машин, 22 артилерійські системи, 9 танків і вертоліт. Це далеко не всі досягнення ЗСУ, адже на деяких напрямках дуже складно встановити точну статистику через надто активні бойові дії.

Генштаб ЗСУ розповів про те, що протягом останньої доби найбільші втрати ворог зазнав безпосередньо на Донецькому напрямку. Звернути увагу варто на те, що там справді найближчими днями буде вкрай неспокійно. Причиною цього є те, що від Путіна надійшов наказ про встановлення контролю над Донецькою областю до 15 вересня, і російські військові робитимуть все можливе, щоб відтіснити ЗСУ.

Минулої доби дуже активною була українська авіація, яка завдала по позиціям окупантів понад 30 ударів. Захисники України роблять все можливе, щоб знищити не лише живу силу РФ, а й бойову спеціальну техніку. Не забувають наші солдати про різноманітні військові об’єкти загарбників, яких з кожним днем ​​стає дедалі менше.

Дуже добре разом працюють артилерія та авіація України. Разом вони змогли атакувати одразу кілька взводних опорних пунктів супротивника. Крім того, було завдано ЗСУ ефективних ударів по позиціях, на яких знаходяться зенітні ракетні комплекси ворога.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.