Втрати Росії у війні досягли 200 тисяч чоловік – NYT

Втрати Росії у війні досягли 200 тисяч чоловік – NYT

Втрати Росії у війні / фото: Генштаб ЗСУ

Офіційні особи США та інших західних країн вважають, що кількість вбитих та поранених російських військовослужбовців в Україні наближається до 200 тисяч осіб. При цьому найбільших втрат Росія зазнала у запеклих кількамісячних боях за Бахмут та Соледар на сході України.

Про це повідомляють Новини Планеты з посиланням на The New York Times.

Як зазначається у виданні, в боях за Бахмут Росія зазнала тяжких втрат. Взяття цього міста на Донеччині в Кремлі розглядається як ключ до захоплення всього східного Донбасу. Для захоплення Бахмута російські військові використовують погано навчених новобранців та колишніх в’язнів. Останніх, між іншим, російське військове відомство взагалі розглядає як витратний матеріал, пише NYT.

За словами високопоставленого представника Міноборони США Коліна Кала, подібна тактика російських військових зумовлена тим, що у Росії закінчуються боєприпаси, зокрема артилерійські снаряди. Цей дефіцит росіяни компенсують «відправляючи ув’язнених хвилями в такі місця, як Бахмут і Соледар», — заявив представник відомства. 

При цьому у виданні зазначається, що людські втрати навряд чи стануть стримуючим фактором для військових цілей Володимира Путіна, оскільки Москва “відчайдушно потребує великої перемоги”.

За словами канцлера Міноборони Естонії Кусті Салма, для Росії не має значення, наскільки великі її втрати, оскільки їхній загальний людський ресурс набагато більший, ніж в Україні.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.