Військовий експерт розповів, як ЗСУ могли завдати удару по аеродрому в Криму

Військовий експерт розповів, як ЗСУ могли завдати удару по аеродрому в Криму

Вибухи в Криму / фото: росЗМІ

ЗСУ могли завдати удару по аеродрому, який знаходиться в Новофедорівці, що в Криму, з окупованих територій. Військовий експерт Тарас Жовтенко припускає, що в найближчому майбутньому «хлопки» можуть повторюватися ще неодноразово.

Про це повідомляє Апостроф.

Експерт вважає, що завданий 9 серпня удар, цілком логічний і відповідає тому плану, що склали та затвердили ще кілька тижнів тому.

“Обрана тактика передбачає завдавати ударів не тільки по логістиці, але ще і різноманітним військовим об’єктам, які знаходяться в тилу ворога. Українські захисники при цьому збираються наносити удари скрізь, куди вони зможуть дістати. Важливо звертати увагу на один дуже важливий момент. На картах представлені лінії розмежування, але в реальності все зовсім інакше. Насправді даних ліній немає, а навіть якби вони й були, то військові солдати навряд чи б вишикувалися по них в ряд», — говорить Жовтенко.

Військовий експерт вважає, що перевага ЗСУ полягає в мобільності артилерії, а також у вельми непоганій роботі розвідників. Захисники України чудово розуміють, в яких місцях можна потрапити на окуповані території, швидко провести обстріл по потрібних об’єктах, а потім швидко покинути зайняті позиції.

“Я припускаю, що ЗСУ і далі будуть використовувати свої переваги. Наприклад, наші солдати більш рухливі. Крім того, вони краще орієнтуються на тих територіях, що знаходяться під окупацією ворога», — додав експерт.

Завдяки нанесеним ударам по об’єктах, що розташовуються на півострові, можливості ворога стали набагато меншими. При цьому українські військові, які зараз знаходяться на півдні країни, стали сильнішими.

“Буквально вчора з’явилася інформація щодо того, що в північній частині півострова помітили безліч російської техніки. Її окупанти намагаються якнайшвидше перекинути на південний напрямок. Скупчення ворожої військової техніки також є потенційними об’єктами для ураження українськими солдатами”, – зазначає Жовтенко.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.