Військовий експерт пояснив, що відбувається в Авдіївці

Військовий експерт пояснив, що відбувається в Авдіївці

Зруйнований будинок / фото: DW

Ситуація в Авдіївці загострилася і наближається до критичної. Російські загарбники намагаються захопити місто і перекидають на цей напрямок нові резерви. Відучора Авдіївка включена до “червоної зони”: в’їзд та відвідування міста заборонені.

Про це 24 Каналу розповів військовий експерт Олег Жданов.

Він зазначив, що з півдня місто намагається обійти щонайменше дивізія окупаційної армії. У такий спосіб російські загарбники прагнуть оточити місто. За інтенсивністю боїв Авдіївка наздоганяє Бахмут, зауважив Жданов.

Експерт нагадав, що у зв’язку з постійними російськими обстрілами Авдіївки Донецької області прийнято рішення евакуювати працівників комунальних служб. Також представники влади намагаються максимально переконати місцевих жителів виїхати з міста, адже ворог всюди застосовує тактику випаленої землі.

Російські військові рівняють з землею будь-які будови. Відповідно, на цій території Збройним Силам України стає дуже складно вести оборону. А вже випаленою землею окупанти женуть свою піхоту, повідомив Жданов.

“Шкода це визнавати, але Авдіївка все більше стає схожою на місцевість із постапокаліптичних фільмів або на  геть зруйновану рашистами Мар’їнку”, – сказав голова міської військової адміністрації Віталій Барабаш.

З його слів в’їзд та відвідування міста заборонені через те, що Авдіївка з 27 березня включена до “червоної зони”. Обмеження запроваджені через загострення ситуації в Авдіївці та довкола міста. 

“Відвідування, заїзд в місто представників преси, навіть акредитованих, заборонено. Це стосується і волонтерів. У зв’язку з загостренням ситуації в місті, навколо міста”, – зазначив Барабаш.

За даними британської розвідки, російські війська зазнають значних втрат у бронетехніці у спробах оточити Авдіївку та не мають там значного прогресу.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.