Військові РФ все більше відмовляються їхати на війну в Україну

Військові РФ все більше відмовляються їхати на війну в Україну

Військові РФ відмовляються воювати в Україні / фото: UA.NEWS

Солдати російської армії почали все більше відмовлятися їхати в Україну для того, щоби взяти участь у війні. Є підтверджена інформація щодо того, що серед «контрактників», що у підрозділах 150 мотострлкової дивізій 8 армії південного військового округу ЗС РФ, виконувати накази відмовилося майже 70% солдатів.

Про це повідомляє ГУР.

З усіма, хто відмовився воювати, сьогодні намагаються працювати заступники командирів підрозділів, а також співробітники ФСБ. Вони намагаються переконати російських воїнів у цьому, що вони мають взяти участь у наступальних діях. Крім того, їх попереджають про те, що повторна відмова може спричинити те, що в кінцевому результаті постраждають родичі. Якщо ж солдат все ж таки не погодився вдруге, то у нього в особистій справі з’являється запис, у якому йдеться, що він «Відмовився брати участь у спеціальній військовій операції, що проводиться на території ЛНР, ДНР та Україні». 

Серед «відмовників» є й ті, хто потрапив до частини під час ротації. У військовий квиток їм одразу ж після відмови ставлять особливий штамп, що означає, що солдат не хоче виконувати обов’язки військової служби, перечить керівництву і не збирається брати участь у військовій спецоперації в Україні.

Для того щоб переконати солдатів, почали використовувати навіть дещо «специфічні» способи. Наприклад, якщо їх поранять або на війні вони отримають контузію, їм обов’язково виплатять три мільйони рублів. Але водночас є один нюанс. Після одужання солдат знову має повернутися до частини, щоб взяти повторно участь у війні. У ГУР зазначають, що «відмовники» стикаються з дуже серйозними проблемами щодо оформлення документів. Також вони не можуть отримати повноцінну медичну допомогу та довідки.

Російська влада робить все можливе, щоб не розголошувати, скільки ж насправді загинуло військових за весь час війни в Україні. Їхні тіла збирають у величезній кількості в моргах, які знаходяться в невеликих населених пунктах у Ростовській області. Деякі тіла у моргах пролежали вже більше, ніж місяць.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.