Від яких хвороб може захистити кава, якщо пити її щодня

Від яких хвороб може захистити кава, якщо пити її щодня

Від яких хвороб захищає кава / фото: freepik.com

Думки щодо кави розділилися і деякі вважають даний напій наркотиком, а інші не уявляють без нього життя. Вживати будь-які продукти та напої необхідно в помірній кількості, щоб вони дійсно приносили користь. Кава не стала винятком. Вчені розповіли про те, від яких захворювань може допомогти напій, якщо його вживати щодня.

Про це повідомляє  Eat This, Not That.

Кава має досить багато корисних властивостей, але тільки за умови, що людина не буде зловживати напоєм.

Джерело антиоксидантів

У каві міститься набагато більше антиоксидантів, ніж в зеленому чаї. Процес обсмажування зерен дозволяє збільшити їх кількість. Антиоксиданти не дозволяють вільним радикалам негативно впливати на ДНК і в цілому на організм. Вони здатні захистити від передчасного старіння і руйнування клітин головного мозку.

Захищає від хвороби Паркінсона

Вчені впевнені в тому, що кофеїн здатний покращувати пам’ять і захищає клітини мозку. Деякий час назад було проведено дослідження, яке продемонструвало, що якщо людина випиває щодня по 2 чашки кави, то ризик розвитку хвороби Паркінсона стає меншим на 40%.

Захист печінки

Регулярне вживання кави здатне значно знизити ризик розвитку цирозу печінки та виникнення інших проблем з цим органом. Як показало дослідження, якщо споживати більше ніж 4 чашки кави щодня, то ризик цирозу печінки стає менше на 80%. При цьому на 40% зменшується ризик розвитку онкології цього важливого органу. Деякі вчені говорять про те, що саме кава може вважатися найбільш корисним напоєм для печінки.

Знімає стрес

Кава має настільки приємний аромат, що може боротися навіть зі стресом, спровокованим нестачею сну. Як встановили фахівці, люди, які випивають регулярно пару чашок кави, приблизно на 20% рідше стикаються з депресивним станом. Кофеїн виступає в якості антидепресанту. Якщо пити 4 чашки кави протягом дня, то в такому випадку можна відчувати себе мінімум на 10% менш пригніченим.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.