Вчені розповіли, які продукти здатні продовжити життя

Вчені розповіли, які продукти здатні продовжити життя

Які продукти потрібно їсти, щоб продовжити життя / фото: pixabay.com

Американські вчені, які працюють у Центрі біомедичних досліджень Пеннінгтона встановили, що якщо скоротити кількість калорій, що споживаються, то таким чином можна не просто зробити міцнішим здоров’я, але ще й продовжити життя.

Про це повідомляє Science.

За рахунок обмеження калорій можна значно покращити метаболізм, а також стан імунної системи. Помірне обмеження калорій протягом двох років дозволять запрограмувати у жирових клітинах спеціальні шляхи. Ерік Рауссін відзначає, що за рахунок цього, виходить регулювати вироблення енергії мітохондріями, зменшення запальних процесів в організмі та збільшення тривалості життя.

Проведене експерти дослідження продемонструвало, що при скороченні калорій на 14% протягом двох років, в організмі починає вироблятися набагато більше Т-клітин. Саме вони відіграють важливу роль у уповільненні процесів старіння, а також у імунному захисті. Варто зазначити, що чим старша людина, тим менше Т-клітин буде вироблятися. Зменшена кількість калорій не дозволяє вилочковій залозі скорочуватися і тому ці клітини будуть вироблятися і далі.

Крім зміцнення імунної системи, Т-клітини відіграють дуже важливу роль у спалюванні запасів жирних кислот. Якщо таке «паливо» не спалюватиметься, то жир поступово накопичується в різних органах, переважно в печінці та м’язах, що у свою чергу провокує резистентність до інсуліну, розвиток ожиріння та діабету 2 типу, а також передчасне старіння.

У ще одному дослідженні йдеться про те, що якщо зробити перехід від стандартного раціону харчування до оптимізованого і зробити це відносно в ранньому віці, то тривалість життя за рахунок цього збільшиться мінімум на 10 років. Крім того, в раціоні має бути якомога більше горіхів, бобових, цільного зерна. Вживати в мінімальній кількості варто червоне та перероблене м’ясо. Позитивно на здоров’ї людини позначатимуться свіжі овочі та фрукти.

Раніше ми писали, що дієтологи назвали продукти, які змушують виглядати старшими. Дієтологи розповіли, які саме продукти здатні спровокувати передчасне старіння. Якщо вони регулярно будуть присутні в раціоні, то дуже скоро людина виглядатиме мінімум років на десять старше.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.