Вчені розповіли, що буде, якщо кожен день їсти темний шоколад

Вчені розповіли, що буде, якщо кожен день їсти темний шоколад

Чи корисно часто їсти шоколад  / фото: Malley’s Chocolates

Є не дуже багато солодощів, які здатні подарувати відмінне самопочуття, як після вживання темного шоколаду. Важливою умовою при цьому є те, що у складі має бути мінімальна кількість цукру і мінімум 70% какао. У такому разі шоколад міститиме багато корисних жирів, які не лише подарують відчуття ситості, але ще й відновлять в організмі нестачу корисних компонентів. Що ж станеться, якщо кожен день їсти по шматочку темного шоколаду?

Про це повідомляє Eat this, not that!

Вчені провели дослідження та встановили, що натуральний темний шоколад дозволяє уникнути збільшення ваги. В какао є антиоксидант флаванол. Крім того, в натуральному шоколаді міститься набагато менше калорій, ніж у багатьох інших солодощах, тому він буде не таким шкідливим. Буквально шматочок шоколаду здатний зменшити рівень занепокоєння і знизити рівень стресу.

Щоб повністю розслабитися і почуватися добре, в день достатньо вживати 40 грамів натуральних ласощів протягом двох тижнів. Нещодавно вчені провели кілька досліджень, за допомогою яких вдалося довести те, що регулярне споживання шоколаду допомагає зміцнити серце, а також зменшити ризик розвитку інсульту, ішемічної хвороби та цукрового діабету.

У складі солодощі є великий вміст флаванолів, які позитивно позначатимуться на роботі серцево-судинної системи, а також багатьох інших органів. Натуральний чорний шоколад має ще одну величезну перевагу – зміцнює ШКТ. За рахунок вмісту поліфенолів у мікробіоті збільшується кількість бактерій, які боротимуться із запальними процесами. Вони виступають як дуже ефективні пребіотики.

Крім того, темний шоколад здатний знижувати ризик розвитку запальних процесів в організмі, що допомагає відновлюватися пошкодженим клітинам. Тому, якщо неможливо обійтися без солодкого, то перевагу варто віддати натуральним, смачним і корисним ласощі з какао-бобів.

Раніше ми писали, що дієтологи розповіли, які продукти здатні знизити потяг до солодкого. Дієтологи розповіли про те, що існує досить багато продуктів, за допомогою яких можна суттєво знизити потяг до солодкого. За рахунок цього не з’являтимуться зайві кілограми.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.