В ЗСУ розповіли, чого чекати від Росії 24 лютого

В ЗСУ розповіли, чого чекати від Росії 24 лютого

Юрій Ігнат / фото: РБК Україна

На цьому тижні ворог має на меті завдати чергового ракетного удару по Україні, таким чином, підкресливши важливість і символізм  річниці війни. Втім, плани ворога відомі і українські Сили оборони готові до можливих провокацій.

Про це розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігнат в ефірі 24 канала.

Речник не виключає, що на річницю війни Росія може здійснити нові ракетні обстріли України та загалом спричинити загострення ситуації на фронті, особливо на сході країни.

“Говорити про якось драматичну ситуацію не доводиться. Так, буде загострення, будуть ракетні удари, ніхто вже й не сумнівається, що щось таке буде. Але ми до цього готові… Є в нас засоби для відбиття тих ударів. На жаль, не так багато засобів ППО є, як про них говорять”, – сказав Ігнат.

Раніше секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі національного телемарафону також заявляв, що Росія готується 23-24 лютого завдати по Україні масованого ракетного удару. Однак, експерт порадив ставитися до ймовірної атаки спокійно.

“Вони готуються і будуть намагатися 23-24 лютого здійснити ще одну спробу масованої атаки. До цього треба спокійно ставитися. Ми до цього готові. Я думаю, що ми вже розуміємо, що таке атаки, після того, як “приймали” за один день 115-120 ракет. Впораємось і з цим днем. Так, буде важко, треба готуватися, але потрібно максимально зберігати спокій, розуміти, що ми все пройдемо”, – сказав Данілов. 

Водночас, за словами військового оглядача та журналіста Романа Бочкали, на річницю вторгнення не варто очікувати якогось особливо масованого ракетного удару: “все, чим рф могла налякати, вона вже використала – нових інструментів у немає немає”.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, YouTube та Twitter.