У Сєвєродонецьку вибухнув автомобіль з військовими РФ – Луганська ОВА

У Сєвєродонецьку вибухнув автомобіль з військовими РФ – Луганська ОВА

У Сєвєродонецьку вибухнув автомобіль з окупантами / фото: Суспільне Крим

У центрі Сєвєродонецька, який зараз перебуває під окупацією Російської Федерації, стався вибух автомобіля, усередині якого перебували російські військові.

Така заява була зроблена Сергієм Гайдаєм, головою Луганської обласної військової адміністрації.

«Вчора на центральній вулиці Сєвєродонецька «несподівано» для всіх стався вибух автомобіля, всередині якого були окупанти. Результатом цього стало те, що 6 людей отримали поранення і четверо з них перебувають у досить тяжкому стані», – каже Сергій Гайдай.

Населення Луганської області з кожним днем ​​починає дедалі більше демонструвати своє невдоволення окупаційною владою, а також поведінкою російських військових. Ворог постійно займається мародерством, а також регулярно загрожує місцевому населенню. Глава ОВА підкреслив, що на території Сєвєродонецька взагалі відбувається пошук тих людей, які мають «неправильну» позицію і не підтримують Росію.

Гайдай додав, що іноді сусіди тих людей, які хочуть, щоб Луганську область контролювала Україна, розповідають окупантам адреси, а також місця, де можуть переховуватись громадяни з «неправильною позицією». На сьогоднішній день не можна точно сказати, яка кількість українців зазнала тортур з боку окупантів у тих містах, які вони контролюють.

Російська Федерація робить все можливе, щоб місцеві жителі почали думати про те, що все налагоджується, а їх життю нічого не загрожує. Вони дають численні обіцянки та спробують імітувати відновлення населених пунктів. Продовжиться це лише доти, доки це буде вигідно Кремлю та ЗМІ РФ. Після того, як пропагандисти перестануть цікавитись Луганською областю, відновлення припиниться на довгий час. У Луганську ця пауза триває вже понад 8 років.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.