У розвідці розповіли, чому окупанти втекли з Херсона до Генічеська

У розвідці розповіли, чому окупанти втекли з Херсона до Генічеська

Російські окупанти / фото: РБК Україна

Після того, як російські війська відійшли від Херсону і перейшли на лівий берег Дніпра, вони обрали курортне місто Генічеськ новою тимчасовою “столицею” Херсонської області. Саме там, вірогідно, будуть розміщені і військові пункти управління разом з цивільною “адміністрацією”.

Про це повідомляє розвідка Великої Британії.

Передислокацію військ РФ із правобережжя Херсонщини у Генічеськ підтвердив і прес-секретар заступника голови призначеного Росією уряду Олександр Фомін.

“На сьогодні тимчасовою адміністративною столицею Херсонської області є Генічеськ. Там зосереджено всі основні органи влади”, – заявив Фомін.

Від Херсона до Генічеська автошляхами більше 200 кілометрів. Це місто розташоване на березі Азовського моря і має переваги для підрозділів російської армії, яка воює на південному напрямку, вважає розвідка Сполученого королівства.

По-перше, це місто знаходиться на шляху із Криму до Мелітополя і далі на Донбас. Це створює сприятливі умови для координації дій росіян як на південному, так і на південно-східному напрямках. Крім того, у цьому місті Збройні сили РФ зможуть отримувати підкріплення із тимчасово окупованого Криму.

По-друге, географічне розташування Генічеська робить його поза зоною досяжності українських артилерійних систем, а отже достатньо безпечним на цей час.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.