У РФ практично не залишилося високоточної зброї – представник ГУР

У РФ практично не залишилося високоточної зброї – представник ГУР

РФ використала 60 відсотків запасів високоточної зброї / фото: РосЗМІ

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скибицький у своєму інтерв’ю розповів про те, що Російська Федерація практично не має високоточної зброї. Одразу після того, як почалося повномасштабне вторгнення, обстріли окупанти проводили хаотично. Незабаром ситуація кардинально змінилася.

Про це повідомляє Радио Свобода,

«Запаси зброї поступово закінчуються. Якщо говорити безпосередньо про високоточну зброю, то в РФ залишилося буквально 40%. Деякі джерела взагалі дозволяють думати, що вони використали навіть більше, близько 70% своїх потужностей. Існують деякі нормативні вимоги щодо порогового рівня, який має бути присутнім у військах і РФ стрімко до нього наближається», – зазначає Скибицький.

Росія немає можливості досить швидко поповнювати свої запаси. Немає потрібних потужностей та максимально швидкого виробництва високоточної зброї. Крім того, іноземні комплектуючі не можуть використовуватись з кількох причин. До них можна віднести накладені західними країнами санкції економічного та політичного характеру. У зв’язку з цим армія РФ почала використовувати ракети, які використовувалися ще Радянським Союзом. “Нове” озброєння не настільки ефективне, тому здебільшого воно просто не долітає до заданої мети і падає десь у полі.

Нестача озброєння стала причиною того, що змінилася таким застосування високоточних ракет. Раніше запускалося по певній цілі 2-4 крилаті ракети. Зараз об’єкт вибирають максимально ретельно і запускають по ньому 8-12 різних ракет. Це потрібно для того, щоб хоча б пара з них долетіла.

Раніше президент України Володимир Зеленський уже говорив, що Росія практично повністю використала свої запаси ракет. Варто зазначити, що з початку повномасштабного вторгнення російська армія регулярно здійснює авіаудари по військовій та цивільній інфраструктурі. Незважаючи на те, що доказів цього більш ніж достатньо, Російська Федерація продовжує доводити, що не обстрілює цивільні об’єкти і мирне населення не страждає.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.