У NASA розповіли, коли люди зможуть жити на Місяці

У NASA розповіли, коли люди зможуть жити на Місяці

Життя на Місяці / фото: LiveJournal

Представник NASA Говард Ху зробив фантастичну заяву. З його слів, якщо політ корабля Orion буде успішним, то наступного разу запуск нового космічного корабля проведуть з екіпажем. А це означає, що людство за крок від того, щоб почати «жити на Місяці». Найочікуваніший саме третій політ на ракеті, тому що тоді астронавти планують висадитися на супутник Землі.

Про це повідомляє BBC.

Говард впевнений, що люди зможуть перебувати на Місяці тривалий час. Це стане реальним протягом найближчих 10 років. Проживати люди там будуть не просто як туристи. Спочатку відправлять групу вчених, і вони будуть збирати зразки, досліджувати їх, виконувати різні наукові місії. Відбір в команду строгий і складний. Потраплять тільки кращі з кращих.

Є астронавти, які тренуються все життя та так і не потрапляють у відкритий космос. До вчених вимоги будуть високими: фізична підготовка, стан здоров’я, потрібно скласти безліч тестів і пройти сотні годин навчань. Насправді охочих потрапити на місяць дуже багато. Людей не лякає ризик.

Запуск ракети Space Launch System і корабля Orion — це сама по собі історична подія для всього людства. Тому що це перший крок до освоєння супутника Землі. Довгострокове дослідження космосу важливе не лише для США, але і для всіх людей на планеті. Ще 10-15 років тому це було недосяжною мрією. А сьогодні вже заплановані нові запуски.

Вперше астронавти висадилися на місяць півстоліття тому. Тоді легендарний політ “Аполлон-17” став офіційним символом підкорення космосу. Відтоді людська нога більше не ступала на поверхню супутника.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.