У ГУР пояснили, як Буданов робить свої прогнози

У ГУР пояснили, як Буданов робить свої прогнози

Буданов / фото: ТСН

Всі оптимістичні прогнози щодо подій війни в Україні розвідка країни робить на основі розвідданих та аналізу ситуації на полі бою. Варто додати, що прогнози Буданова щодо завершення війни в 2023 році теж “не висмоктані з пальця”.

Таку думку в ефірі телемарафону висловив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов.

За словами військового, оптимістичні прогнози очільника розвідки Кирила Буданова на 2023 рік базуються на отриманих розвідданих та аналізі ситуації на полі бою та у світі. Юсов стверджує, що представники ГУР говорячи про такі речі, завжди базуються на чіткій інформації розвідданих.

Коментуючи оптимістичні прогнози Буданова щодо подій на фронті в 2023 році, Юсов зауважив, що слова головного розвідника України про позитивні зрушення на фронті “є  інформацією, яка підтверджується життям і практикою”. Він також додав, що Буданов не завжди повідомляв оптимістичні новини і нагадав, як колись голова розвідки попереджав про широкомасштабне вторгнення Росії.

Днями в інтерв’ю іноземному виданню ABC News, очільник головного управління розвідки Кирило Буданов повідомив, що перемога України у війні з Росією станеться вже цього року. Також, за його словами, 2023-й рік стане останнім у житті президента Росії Володимира Путіна – ймовірно він помре у зв’язку із тривалою невиліковною хворобою.

За словами Буданова, війна могла б тривати і до середини 2024 року, втім є певні фактори, які дозволяють припустити, що війна закінчиться саме в 2023-му.

“У світі може статися все, що завгодно. Я можу вам показати безліч моделей, за якими війна триватиме до середини 2024 року, як би хотілося цього деяким силам, варіанти, за якими ця криза триватиме п’ять і більше років… Але є певний набір факторів, певні алгоритми, які вже задіяні, і спираючись на це, я роблю висновки”, – пояснив голова військової розвідки.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.