Буданов спрогнозував, коли і як помре Путін

Буданов спрогнозував, коли і як помре Путін

Буданов / фото: 24 канал

Смерть кремлівського диктатора не за горами, як і остаточна перемога України. Це станеться в 2023 році. Зміна влади, що відбудеться після того, як Путін помре, піде на користь усьому світу.

Про це очільник головного управління розвідки Кирило Буданов розповів в інтерв’ю ABC News. 

За словами Буданова, президент Росії Володимир Путін невиліковно хворий, і попри цілодобовий догляд незабаром помре. Але станеться це після того, як Україна здобуде перемогу над Росією – це має відбутися вже в цьому році, вважає головний розвідник країни: “Ця війна має закінчитися до його смерті… Ми її виграємо у 2023 році”.

Буданов переконаний в тому, що очільник Кремля є фізично не здоровою людиною, адже він довго хворіє на рак: “Ми просто знаємо це — від людей, від джерел”. 

“Він хворіє вже дуже давно. Впевнений, що має рак. Я думаю, що він помре дуже швидко. Сподіваюся, що дуже скоро”, — заявив Буданов.

Після смерті Володимира Путіна в Росії відбудеться зміна влади, яка піде на користь усьому світу, переконаний Буданов.

Раніше Кирило Буданов прогнозував, що Україна планує проведення масштабного контрнаступу навесні, а саме на початку березня. Саме тоді, за його словами, ми побачимо більше звільнень територій та завдання остаточної поразки Російської Федерації. 

“Це відбудеться по всій Україні, від Криму до Донбасу”, – заявив глава української розвідки і додав, що Україна не відмовиться від своєї мети – вийти на кордони 1991 року.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.