У Генштабі оновили дані про втрати Росії в Україні

У Генштабі оновили дані про втрати Росії в Україні

Втрати ворога на 10 вересня / фото: GeneralStaff.ua

Щодня окупанти втрачають величезну кількість не тільки живої сили, а й техніки. ЗСУ активно обстрілюють ворожі позиції та намагаються завдати максимальних втрат російській армії. За весь час повномасштабних вторгнень вдалося знищити 52250 супротивників.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

За минулу добу українські захисники відправили “на концерт до Кобзона” ще 350 солдатів ЗС РФ. Звернути увагу варто на те, що даний показник не є точним, адже на окремих напрямках ведуться дуже активні бойові дії, і кількість загиблих ворогів постійно збільшується. Крім того, це не дозволяє точно підраховувати втрати окупантів.

Минула доба виявилася дуже активною для ЗСУ і тому ворог втратив додатково 14 танків, 9 броньованих машин, п’ять РСЗВ, 22 артилерійські системи. Тепер окупантам складніше захищатися з повітря, адже в їх розпорядженні стало менше на 3 ППО. Також захисники України змогли збити ворожий вертоліт і одну крилату ракету.

У Генштабі ЗСУ говорять про те, що найбільш значні втрати російська армія зазнала одночасно на Донецькому і Харківському напрямках. Це не викликає жодного здивування, адже ЗСУ продовжують свій контрнаступ у Харківській області.

У випадку з Донецькою областю Путін дав наказ своїм солдатам встановити над регіоном контроль до 15 вересня, тому окупанти роблять все можливе, щоб впоратися із завданням. Звичайно, їхні дії не приносять жодного позитивного результату, адже українські захисники проявляють всю свою сміливість і протистоять противнику, завдаючи щоразу величезних втрат.

Доброю новиною для українців є те, що на сьогодні ЗСУ змогли повернути під контроль України вже понад 2500 квадратних кілометрів Харківської області. Є інформація, що вдалося досягти успіху в Куп’янську і зараз триває наступ на Ізюм.

Приєднуйтесь до нас у Google News, Facebook, Telegram та Twitter.